سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

پیاده سازی نرم افزار دعاوی حقوقی درگاه در شرکت خودروسازان راین

پیاده سازی نرم افزار دعاوی حقوقی در شرکت خودروسازان راین

پیاده سازی نرم افزار دعاوی حقوقی درگاه در شرکت خودروسازان راین

به گزارش روابط عمومی اندیشه پرداز، پیاده سازی و استقرارار “نرم افزار دعاوی حقوقی راهکار یکپارچه درگاه” با هدف تسهیل و تسریع در مدیریت کلیه امور قضایی و حقوقی در “شرکت خودروسازان راین“صورت گرفت.

خودروسازان راین در یک نگاه

شرکت خودروسازان راین در سال ۱۳۸۲ بعنوان یکی از شرکت­های تابعه گروه صنایع خودروسازی کرمان در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و به منظور تولید خودرو، تاسیس و ثبت گردید.
در اسفند سال ۱۳۸۲ و پس از عقد قرارداد همکاری بین شرکت خودروسازان راین و شرکت هیوندای موتور کره جنوبی، شرکت خودروسازان راین رسما تولیدکننده خودروهای هیوندای در ایران نام گرفت. پس از آن، با راه اندازی خط تولید خودروی هیوندای ورنا (اکسنت) اولین خودروی تولیدی این شرکت در خرداد ۱۳۸۳ از خط تولید کارخانه خارج شد.
در ادامه­ روند توسعه شرکت، تولید خودروی آوانته (النترا) با همکاری شرکت هیوندای در دستور کار قرارگرفت. هم اکنون این شرکت دارای بیش از ۱۴۰ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور می باشد و در حال حاضر موفق به عقد قرارداد همکاری با یکی از برترین شرکت های خودروسازی چین گردیده است بدین ترتیب تولید خودروی ولکس C30، از محصولات شرکت گریت وال در دستور کار شرکت خودروسازان راین قرار گرفت.

سهولت در ثبت و مدیریت پرونده های حقوقی و کیفری، دسترسی به موقع به اطلاعات و تسریع فرایند گرداوری مستندات در ارتباط با موضوع پرونده و بالا رفتن سرعت ارتباطات کاری بین کارشناسان بخش های مختلف در تبادل اطلاعات و نظرات، بخشی از معیارهای اصلی شرکت خودروسازان راین در انتخاب نرم افزار دعاوی حقوقی سامانه درگاه می باشد.

برخی از امکانات نرم افزار حقوقی درگاه

 • ثبت انواع پرونده های حقوقی و قضایی
 • آرشیو الکترونیک انواع پرونده های حقوقی و قضایی
 • به اشتراک گزاری پرونده ها بین کارشناسان حقوقی
 • ثبت تمامی اقدامات صورت گرفته بر روی پرونده ها و در نتیجه امکان نظارت بر روند پیشرفت آن ها
 • دسترسی به موقع به اطلاعات و تسریع فرایند گردآوری مستندات در ارتباط با موضوع پرونده جهت ارائه به دادگاه
 • بالا رفتن سرعت ارتباطات کاری بین کارشناسان بخش های مختلف در تبادل اطلاعات و نظرات
 • تهیه ی انواع گزارشات از پرونده ها، مکاتبات بخش حقوقی و عملکرد کارشناسان هر بخش
 • وجود تقویم کاری هوشمند جهت اطلاع رسانی انواع رویداد
 • ثبت احضاریه، دادخواست، دادنامه، نظریه کارشناسی و …
 • اتصال به سایر سیستمها و اتوماسیون مکاتبات حقوقی
 • تهیه گزارش از اطلاعات پرونده در فرمتهای PDF،Word،Excel و…
 • و …

متقاضیان و مشتریان محترم می توانند برای استفاده از نسخه دموی نرم‌افزار دعاوی حقوقی درگاه، فرم درخواست دمو را تکمیل کرده تا کارشناسان فروش اندیشه پرداز در کوتاهترین زمان (کمتر از دو روز کاری) جهت تنظیم یک جلسه حضوری یا غیرحضوری بمنظور ارائه امکانات نرم‌افزار با آن ها تماس بگیرند.

امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت