سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار اندیشه پرداز با هدف تولید سامانه های نرم افزاری خاص ارگانهای دولتی و خصوصی در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید. در این راستا همواره سعی در برآورده ساختن نیازهای مشتریان و ایجاد رضایت مندی در ایشان با استفاده از بکارگیری آخرین تکنولوژیها همراه با ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب نموده است.

تولید سامانه های تخصصی در حوزه های حمل و نقل ،کنترل عملکرد سد و نیروگاه ، داشبوردهای مدیریتی قابل استفاده بر روی گوشیهای همراه هوشمند و از طرف دیگر تولید محصولات عمومی نظیر سامانه های مدیریت مناقصه ها و قراردادها ، دعاوی حقوقی و شکایات مردمی از جمله محصولات و خدمات این شرکت می باشند.

اعتماد مشتریان به این شرکت طی سنوات گذشته و توسعه خدمات در سطح کشور دلیل بر عملکرد مطلوب این مجموعه می باشد.مشتریانی در حوزه های شهرداریها ، سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی ، ادارات کل و سایرین بخشی از حوزه های فعالیت این شرکت را تشکیل می دهند.

این شرکت با فراهم نمودن زمینه های شغلی و محصولات متنوع به همراه تدوین برنامه رشد و توسعه ۵ ساله بستر مناسبی جهت کارآفرینی و ارتقا دانش فنی پرسنل و مشتریان خود ایجاد نموده است .

طراحی زیبا و منحصر به فرد
تیم با تجربه و متخصص
استفاده از آخرین تکنولوژی ها

برخی از مشتریان ما