سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

 

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار اندیشه پرداز ارائه دهنده ی سیستم مدیریت مناقصات و کنترل قراردادها، سیستم دعاوی حقوقی و سیستم انتصابات پست های سازمانی، با هدف تولید سامانه های نرم افزاری مختص به ارگانهای دولتی و خصوصی در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید.

در این راستا همواره سعی در برآورده ساختن نیازهای مشتریان و ایجاد رضایت مندی در ایشان با استفاده از بکارگیری آخرین تکنولوژیها همراه با ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب نموده است.

اندیشه پرداز با ارائه ی راهکار یکپارچه درگاه توانسته است گامی بزرگ در جهت مکانیزه نمودن و اتوماسیون تمامی فرایند های مربوط به حوزه ی پیمان، قراردادها،مدیریت مناقصات ودعاوی حقوقی بردارد و کاربر را از تمام نیاز های مربوط به مستندسازی اوراق قضایی بی نیاز سازد.

تولید داشبوردهای مدیریتی قابل استفاده بر روی گوشیهای همراه هوشمند و همچنین محصولاتی نظیر سامانه های مدیریت مناقصه ها و قراردادها ، دعاوی حقوقی و انتصاب پست های سازمانی از جمله محصولات و خدمات این شرکت می باشند.

اعتماد مشتریان به این شرکت طی سنوات گذشته و توسعه خدمات در سطح کشور دلیل بر عملکرد مطلوب این مجموعه می باشد.

مشتریانی در حوزه های شهرداریها ، سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی ، ادارات کل و سایرین بخشی از حوزه های فعالیت این شرکت را تشکیل می دهند.

این شرکت با فراهم نمودن محصولات متنوع به همراه تدوین برنامه رشد ۵ ساله بستر مناسبی جهت ارتقا دانش فنی پرسنل و مشتریان خود ایجاد نموده است .

طراحی زیبا و منحصر به فرد
تیم با تجربه و متخصص
استفاده از آخرین تکنولوژی ها