سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

 

برخی ویژگی های سامانه درگاه

با راهکار یکپارچه درگاه
بخش های مجزای کسب و کار خودت رو به هم متصل کن!

تمام اطلاعات مرتبط به معاملات، قراردادها و دعاوی حقوقی سازمان خودتون رو در یک مکان نگه دارید و هر اطلاعاتی که نیاز دارید رو تنها با چند کلیک پیدا کنید.

یکپارپگی در نرم افزار مدیریت معاملات درگاه
یکپارچگی

یکپارچگی

یکبار اطلاعات رو وارد کن و بینهایت از آنها استفاده کن

دیگه نیازی به جدا وارد کردن اطلاعات در هر نرم افزار نیست، شما می توانید یک بار اطلاعات را وارد کرده و در هر کجای سیستم که تمایل داشتید از آن استفاده کنید به عنوان مثال قادر خواهید بود یک درخواست مناقصه رو به  یک پرونده حقوقی وصل کرده یا اطلاعات یک درخواست رو به یک قرارداد متصل کنید و …

بایگانی و آرشیو الکترونیک اسناد

بایگانی و آرشیو الکترونیک اسناد

زونکن ها از قفسه های شما نیز جمع می شوند

تمامی اسناد و مستندات سازمانتان، نظیر اسناد شرکت در مناقصات، مستندات قراردادها، اطلاعات تامین کنندگان، پرونده های حقوقی و … رو در بخش آرشیو الکترونیک در پوشه های مشخص آپلود و ثبت کنید، پوشه ها را به هم انتقال دهید و از آنجا به راحتی اسناد را جستجو و پیدا کنید

بایگانی در نرم افزار مدیریت قراردادها درگاه
تولید خودکار صورتجلسه در سامانه درگاه
تولید خودکار مکاتبات و مستندات

تولید خودکار مکاتبات و مستندات

سه صوته صورتجلسه بنویس!

نیاز نیست که هر بار صفر تا صد صورتجلسه مد نظرتون رو بنویسید، کافیه که فقط یکبار قالب صورتجلسه رو در سیستم تعریف کنید، بدین ترتیب تنها با وارد کردن اطلاعات جلسه، صورت جلسه ها به صورت خودکار ایجاد می شن و کلی از دردسراتون کم خواهد شد.

گزارش گیری پیشرفته

گزارش گیری پیشرفته

از هر اطلاعاتی که می خوای گزارش بگیر و برای هر نوع گزارش یک قالب تعریف کن.

هر زمان که تمایل داشتید قادر خواهید بود تا از اطلاعات معاملات، قراردادها، پرونده های حقوقی و … به صورت آمار و نمودار و یا در قالب یک فایل اکسل گزارش تهیه کنید و تعیین کنید چه فیلدهایی در این گزارش وجود داشته باشن و از چه فیلدهایی گزارش گرفته نشود.

گزارش گیری در سامانه قراردادهای درگاه
تقویم رویدادها در سامانه مدریت معاملات درگاه
تقویم یادآوری رویدادها

تقویم یادآوری رویدادها

دیگه تاریخ های مهم، از دستت در نمی ره!

در داشبورد نرم افزار درگاه، تقویمی برای یادآوری رویدادها وجود داره که به شما نشون می ده که چه رویدادهایی در گذشته اتفاق افتاده است، چه رویدادهایی امروز اتفاق خواهد افتاد و چه رویدادهایی در آینده پیش روی شماست بدین ترتیب هیچ رویداد مهمی رو فراموش نخواهید کرد.

ثبت و مدیریت کمیسیون ها

ثبت و مدیریت کمیسیون ها

اطلاعات تمام جلساتت در سیستم ثبت خواهند شد

به جز اینکه قادر خواهید بود به اعضای جلسه، پیامک یادآوری جلسه ارسال کنید می توانید بررسی کنید که در یک روز مشخص چه کسانی در جلسه حضور داشتند، چه کسانی غایب بودند، نتیجه آن چه شد و هم چنین خواهید توانست از نتایج جلسات گزارش تهیه کنید

ثبت جلسات یکی از ویژگی های سامانه درگاه
هوش تجاری
هوش تجاری

هوش تجاری

پیگیری هوشمندانه فعال می شود

از طریق مشاهده آمار و نمودار، اطلاعات سازمان خود را به صورت دقیق آنالیز کنید و با تجزیه و تحلیل اطلاعات معاملات، قراردادها و تامین کنندگان نکات و مواردی که کار شما را کند می کند پیدا کرده و آن ها را تشخیص دهید.

کانورت اطلاعات

کانورت اطلاعات

اطلاعات قبلیت رو به راحتی در سیستم وارد کن.

کافیه که بر اساس یک تمپلیت اکسل، اطلاعات معاملات، قراردادها، منابع و … خود رو بچینید و اون فایل ها رو در مکان مشخص در سیستم بارگزاری کنید به این ترتیب تمام اطلاعات قبلی شما در سیستم خواهد نشست.

داشبورد مدیریتی در سیستم درگاه
تضمین امنیت در سامانه یکپارچه مدیریت معاملات درگاه
تعیین سطح دسترسی

تعیین سطح دسترسی

نگران امنیت اطلاعاتت نباش!

با تعیین سطح دسترسی برای هر کاربر می توانید مشخص کنید که فرد مورد نظر شما تا چه سطحی قادر خواهد به اطلاعات سیستم دسترسی داشته باشد و اجازه تغییر کدام اطلاعات را خواهد داشت.

مدیریت برگزاری مناقصه

مدیریت برگزاری مناقصه

به راحتی تشخیص بده هر مناقصه یا مزایده دقیقا در چه مرحله ای قرار داره

با ورود به هر یک از درخواست ها به راحتی متوجه خواهید شد که آن درخواست در چه مرحله ای از کار قرار داره: درخواست اولیه، آگهی، ارزیابی کیفی، در حال برگزاری، لغو شده، تجدید شده، واگذاری یا …

مدیریت مناقصات
فروش اکترونیک اسناد در نرم افزار امور قراردادها
فروش الکترونیک اسناد

فروش الکترونیک اسناد

اسناد مربوط به شرکت در مناقصه رو الکترونیکی به تامین کنندگانت بفروش

پـیمانکاران می توانند با مراجعه به پرتال پیمانکاران و تامین کنندگان، نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات مربوط به خود اقدام نموده و پس از دریافت تاییدیه با ورود به پنل شـخصی خود، اسناد شرکت در معامله رو به صورت الکترونیکی خریداری کرده و در معاملات برگزار شده شرکت نمایند.

امکان تشکیل وندور لیست

امکان تشکیل وندور لیست

بانک اطلاعاتی جامع و یکپارچه از تامین کنندگان خودت رو داشته باش!

اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی (شرکت ها، مدیران، گواهی نامه ها، آگهی ها، اطلاعات شناسنامه ای، تحصیلی، سوابق کاری و …) همه و همه در این بخش قابل ثبته. علاوه بر اون اطلاعات تمامی منابعی که در سامانه تامین کنندگان شما ثبت نام کردن هم در این بخش به سیستم اضافه می شه به این ترتیب یک بانک جامع و متمرکز اطلاعاتی خواهید داشت که قابل دسته بندی نیز هست

بانک جامع اطلاعاتی در نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه
تشکیل بلک لیست در سامانه مدیریت مناقصات درگاه
امکان تشکیل بلک لیست

امکان تشکیل بلک لیست

پیمانکار ها رو تو لیست سیاه قرار بده و هر زمان که اراده کردی اون ها رو از لیست سیاه در بیار

شما قادر خواهید بود تا بر اساس معیارها و استراتژی های سازمان خودتون، برخی تامین کنندگان را در لیست سیاه قرار بدید تا از همکاری با آن ها جلوگیری بشه.

استعلام خودکار اطلاعات منابع

استعلام خودکار اطلاعات منابع

به راحتی استعلام بگیر و با پیمانکار متخلف قرارداد نبند

امکان استعلام خودکار اعتبار گواهی نامه، ارزش افزوده و روزنامه شرکت ها و استعلام خودکار رتبه شرکت از سامانه اطلاعات عوامل نظام فنی و اجرایی کشور در سیستم فراهم می باشد

استعلام خودکار اطلاعات در سامانه معاملات درگاه
مدیریت تامین کنندگان در سیستم مدیریت معاملات درگاه
مدیریت تامین کنندگان

مدیریت تامین کنندگان

مستقیم با تامین کننده هات در ارتباط باش

قابلیت ارسال پیام در سیستم به شما کمک خواهد کرد تا حرفه ای تر با تامین کننده هاتون برخورد کنید. قابلیت چت در سامانه درگاه می تونه تعداد تماس های اضافه شما با پیمانکار رو کاهش بده.

ارزیابی تامین کنندگان

ارزیابی تامین کنندگان

جهت ارزیابی تامین کنندگان معیار تعریف کن، برای آن ها ضریب بزار و بر همون اساس برنده رو مشخص کن

در سامانه درگاه علاوه بر امکان تعریف انواع ارزیابیهای کیفی و فنی، قابلیت محاسبه و امتیازدهی به شرکت کنندگان نیز در نظر گرفته شده است بدین ترتیب شرکت کنندگانی که بالاترین امتیاز را کسب نموده اند به لیست کوتاه منتقل خواهند شد.

ارزیابی تامین کنندگان در سامانه یکپارچه معاملات درگاه
برآورد قیمت
برآورد قیمت و پیشنهاد ردیف های اعتباری

برآورد قیمت و پیشنهاد ردیف های اعتباری

ارائه دید واضح و دقیق برای انتخاب برنده

با تعیین دامنه قیمت و مقایسه قیمت می توانید مشخص کنید که بهترین پیشنهاد دهنده ها چه کسانی هستند. هم چنین به منظور سهولت در تصمیم گیری، بهترین پیشنهاد دهنده ها توسط سیستم شناسایی و معرفی خواهند شد.

کنترل گردش کار در تمام روند عقد قرارداد

کنترل گردش کار در تمام روند عقد قرارداد

برای درخواستت گردش کار تعریف کن

شما قادر خواهید بود برای هر درخواست، گردش کار تعریف کنید و آن را به افراد مرتبط با درخواست خود ارجاع بدید. بدین ترتیب روند اجرایی یک درخواست به راحتی قابل پیگیری و بررسی خواهد بود.

ایجاد گردش کار یرای مدیریت درخواست
کنترل بودجه در نرم افزار مدیریت قراردادها
کنترل بودجه

کنترل بودجه

از عقد قرارداد بدون وجود اعتبار کافی جلوگیری کن.

هر درخواست را به یک بودجه متصل کنید به این ترتیب در صورتی که برای درخواست مورد نظر بودجه کافی در نظر گرفته نشده باشد امکان اتصال آن درخواست به بودجه مورد نظر وجود نخواهد داشت.

کنترل پروژه

رسیدگی آسان به صورت وضعیت ها

صورت وضعیت ها رو کنترل کن

با پیشرفت هر بخش از کار می تونید تمامی اطلاعات مربوط به صورت وضعیت های دریافتی از پیمانکار را با تعیین نوع و نتیجه ثبت نمایید. سیستم به صورت خودکار مبلغ خالص هر صورت وضعیت را محاسبه خواهد کرد و در صورت تاییدِ صورت وضعیت، مبلغ، از کل قرارداد کم خواهد شد.

کنترل صورت وضعیت برای مدیریت معاملات
همکاری تیمی از ویژگی های سامانه معاملات و قراردادها
همکاری تیمی متحول می شود

همکاری تیمی متحول می شود

دیگه نیازی به اضافه کردن افراد تیم حقوقی سازمانت نیست

ممکنه نیاز باشه تا تیم حقوقی شما ۱۰۰۰ سند رو تا چند ساعت دیگه آماده کنه در حالی که تعداد افراد حقوقی برای کنترل قراردادها در سازمانتون کافی نباشه. با راهکار یکپارچه درگاه به امور حقوقیتون نظم ببخشید و با حداقل نیرو در سریع ترین زمان ممکن به اون ها رسیدگی کنید.