banner
درگاه؛ چندین سیستم مدیریتی در یک نرم افزار

دیگه استفاده از ابزار های قدیمی مثل اکسل یا نرم افزارهای رایگان مختلف رو فراموش کنین! سامانه درگاه به شما این امکان رو می ده تا تمامی امور مربوط به معاملات، قراردادها و دعاوی حقوقیتون رو فقط و فقط در یک نرم افزار مدیریت کنید.

css
css
feature
از اولین قدم همراهتان هستیم

نرم افزار مدیریت معاملات

درخواست اولیه خودت رو ثبت کن و به جریان بنداز!

کافیه که درخواست اولیه ی برگزاری مناقصه، مزایده یا استعلام خودتون رو با تعیین نوع (یک مرحله ای، دو مرحله ای، عمومی یا محدود) در سیستم ثبت کنید. در صورت نیاز اطلاعات مربوط به خدمات یا کالا رو برای دریافت پیشنهاد قیمت از پیمانکاران وارد نمایید و زمانبندی بازگشایی پاکات رو در سیستم تعیین کنید بدین ترتیب فراخوان شما به جریان خواهد افتاد.

جزئیات بیشتر
feature
extra
extra
مستقیم با تامین کننده ها در ارتباط باش

پورتال تامین کنندگان (منبع یابی مناقصه و مزایده)، پل ارتباطی میان شما و تامین کنندگانتان

برای هرچه راحت تر برگزار شدن معاملات، در راهکار یکپارچه درگاه سامانه ای مختص تامین کنندگان شما ایجاد شده، بدین ترتیب تامین کنندگان می توانند نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خودشون اقدام کنند و پس از دریافت تاییدیه، با ورود به پنل شخصی خودشون از آخرین فراخوان مناقصات و مزایداتی که شما در سیستم ثبت کردید آگاه شوند و اسناد معاملات رو به صورت الکترونیکی خرید و دریافت کنند.

جزئیات بیشتر
feature
extra
وندور لیست خودتو داشته باش!

لیست تولید کننده، توزیع کننده و فروشندگان معتبر حوزه ی کاری خودت رو ایجاد کن

اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی (شرکت ها، مدیران، گواهی نامه ها، آگهی ها، اطلاعات شناسنامه ای، تحصیلی، سوابق کاری و ...) همه و همه در این بخش قابل ثبته. علاوه بر اون اطلاعات تمامی منابعی که در سامانه تامین کنندگان شما ثبت نام کردن هم در این بخش به سیستم اضافه می شه به این ترتیب یک بانک جامع و متمرکز اطلاعاتی خواهید داشت که قابل دسته بندی هست و علاوه بر امکان ایجاد وندور لیست بر اساس سیاست ها و استراتژی های سازمان خودتون، امکان ایجاد بلک لیست هم در اون فراهمه.

جزئیات بیشتر
feature
extra
extra
بهترین تامین کننده رو پیدا کن!

تامین کننده هاتو ارزیابی کن و بهشون امتیاز بده

شما می تونید معیارهای ارزیابی کیفی و فنی مد نظرتون رو تعریف کنید. تامین کنندگان شما هم خواهند توانست با وارد شدن به پورتال خودشون، فرم های ارزیابی کیفی و فنی ایجاد شده توسط شما رو پر کنند و با تشخیص خودتون اون ها رو به صورت الکترونیکی و یا فیزیکی براتون ارسال کنند. به این ترتیب امکان محاسبه و امتیازدهی تامین کنندگان در همین سیستم برای شما فراهم خواهد شد.

جزئیات بیشتر
feature
extra
extra
برای تعیین برنده و مرحله ثبت قرارداد آماده شو!

پاکات رو دریافت و در زمان مقرر بازگشایی کن و برنده رو تعیین کن

تامین کنندگان می توانند چه به صورت فیزیکی (برای سازمان های دولتی) و چه به صورت الکترونیکی (از طریق پورتال تامین کنندگان برای سازمان های خصوصی) پاکات الف، ب و ج خود رو به شما ارسال نمایند. شما نیز قادر خواهید بود در زمان مقرر پاکات رو باز کرده و برنده اول و دوم رو تعیین کنید و به این ترتیب مراحل ثبت قرارداد رو باهاش پیش ببرید.

جزئیات بیشتر
extra
extra
how
css
css
کار اینجا تموم نمی شه!

نرم افزار مدیریت امور قراردادها

قراردادهات رو ثبت کن و به تمامی فرایندهای مرتبط با قراردادهات در همین سیستم رسیدگی کن

تمامی مراحل پس از ثبت قرارداد نظیر متمم ها و الحاقیه ها، تغییر مقادیر، مابه التفاوت و تعدیل ها، تاخیرات و تعلیق ها و ... همه و همه در این بخش رسیدگی خواهد شد.

کنترل صورت وضعیت، ثبت و مدیریت کمیسیون ها، تعریف اعتبارات و بودجه، تعریف و مدیریت پروژه ها و کلی از ویژگی های دیگه در این بخش قرار داره که شما رو از استفاده از هر نرم افزار دیگه ای بی نیاز می کنه.

جزئیات بیشتر
css
css
پرونده های حقوقیم رو کجا مدیریت کنم؟

نرم افزار دعاوی حقوقی و املاک

تمامی پرونده های حقوقیت رو ثبت کن، منابع و وکلا رو تعریف کن و پرونده ها رو به درخواست ها و قراردادهای موجود در سیستمت وصل کن.

تمامی فرایندهای حقوقی نظیر دادخواست، احضاریه، اخطاریه، لایحه، دادنامه، هزینه ها، استعلام ها و ... در این سیستم قرار دارد.

جزئیات بیشتر
rahkar
با راهکار یکپارچه درگاه
banner

تمام اطلاعات خودتون رو در یک مکان نگه دارید و هر اطلاعاتی که نیاز دارید رو تنها با چند کلیک پیدا کنید.

دیگه نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات نیست کافیه که اطلاعات را یکبار وارد کنید و از آن اطلاعات در همه جای نرم افزار استفاده کنید با آن به طور خودکار صورتجلسه بنویسید و یا از تمام اطلاعات مرتبط گزارش تهیه کنید.

feature

تولید خودکار مستندات

قالب نامه ها، صورتجلسات، قراردادها و مستندات را یکبار در سیستم ایجاد کن و بی نهایت از آن استفاده کن.

feature

بایگانی و آرشیو الکترونیک اسناد

تمامی اطلاعات و اسناد و مستندات شما ثبت و بایگانی خواهند شد.

feature

گزارش گیری پیشرفته

از تمام اطلاعات و بخش های مختلف سیستم گزارش تهیه کنید

feature

اتصال به سایر سامانه های مورد استفاده در سازمان شما

به سایر سامانه های مورد استفاده در سازمان خود نظیر اتوماسیون اداری،ERP، ایمیل، اس ام اس و ... متصل شوید.

banner
feature
دموی رایگان
feature
ایمنی اطلاعات
feature
آموزش نرم افزار
feature
پشتیبانی 24 ساعته
فروش پایان کار نیست
banner

14 سال تجربه پیاده سازی در کنار شما افتخار ماست. نصب و استقرار سامانه، ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته، به روز رسانی رایگان و آموزش رایگان نرم افزار حداکثر تا 5 جلسه

گام های اجرایی شدن نرم افزار
cost
لیستی کامل از ویژگی های شگفت انگیز
راهکار یکپارچه درگاه چطور به سازمانم کمک خواهد کرد؟

هزینه های اضافی و ناهماهنگی های موجود در سازمانتون رو به حداقل برسونید و در کوتاهترین زمان ممکن به هر جزئیاتی که مدنظرتونه دسترسی داشته باشید.

درخواست دمو مشاهده ویژگی های نرم افزار

با ما در تماس باشید

فقط کافیه با شماره های ما تماس بگیری یا فرم درخواست دمو رو پر کنی تا توسط کارشناسان اندیشه پرداز، یک جلسه رایگان مشاهده دموی نرم افزار برای شما ترتیب داده بشه.

feature
help

‎ (021)67573 , ‎(021)66946022

help

تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک ۴۷