سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

پیاده سازی سامانه درگاه و برگزاری جلسات آموزشی در بانک سرمایه

برگزاری جلسات آموزشی سامانه درگاه در بانک سرمایه

پیاده سازی سامانه درگاه و برگزاری جلسات آموزشی در بانک سرمایه

“بانک سرمایه” به منظور رسیدگی و کنترل دعاوی حقوقی و مستندسازی تمام اوراق قضایی، نرم افزار دعاوی حقوقی درگاه را انتخاب و عملیاتی نموده است. جلسات آموزشی سامانه درگاه نیز در بانک سرمایه برگزار شد. این جلسات با حضور مدیران امور حقوقی، واحد فناوری اطلاعات در چندین جلسه پی در پی برگزار شد. در جلسات آموزشی نرم افزار دعاوی حقوقی، مدیران و کارکنان سوالات خود را در مورد سسیستم مطرح کردند و آموزش کار با نرم افزار را فرا گرفتند. جلسات آموزشی نرم افزارهای اندیشه پرداز، بخشی از خدمات پس از فروش ما هستند که در آنها سعی می شود مسیر و نحوه آموزش درست انجام شود و آشنایی کاملی با تمامی قسمت های نرم افزار انجام گیرد. این جلسات بیش از بیست ساعت به طول انجامید.

معرفی بانک سرمایه:

بانک سرمایه به استناد ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانکهای غیردولتی مصوب 1379، ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در چارچوب قانون پولی و بانکی کشور مصوب تیرماه سال 1351، قانون عملیات بانکداری بدون ربا و با رعایت قانون اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب اسفندماه 1347 و همچنین با رعایت سایر قوانین جاری و مقررات اساسنامه و با هدف تسهیل و فراهم ساختن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیتهای سازنده و مثمر ثمر و درجه اقتصادی و به ویژه در زمینه پولی و بانکی در تاریخ 1384/10/04 تحت شماره 262377 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تحت عنوان شرکت بانک سرمایه (سهامی عام) ثبت و به عنوان ششمین بانک خصوصی ایران و اولین بانک خصوصی با بیشترین سرمایه اولیه در کشور به مبلغ 3535 میلیارد ریال بر اساس مجوز شماره 4613/ه مورخ 1384/10/18 صادره از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران عملاً فعالیت خود را در عرصه بانکداری کشور آغاز نموده است.

 

امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت