سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

ثبت قرارداد پیمانکاری

نرم افزار ثبت قرارداد درگاه

ثبت قرارداد پیمانکاری

با بزرگ شدن و گسترده تر شدن فعالیت های شرکت های پیمانکاری، تنظیم قرارداد راهکاری کارا برای انجام معاملات پیمانکاری می باشد.

قرارداد پیمانکاری در واقع یک توافق نامه کتبی یا شفاهی میان طرفین (کارفرما و پیمانکار) بر اساس قانون کار است.

بدین ترتیب پیمانکار در قبال وجه مشخص، کاری مشخص و در زمان مشخص و به شیوه تعیین شده برای کارفرمای مربوطه انجام خواهد داد و بر اساس آن حق السعی دریافت خواهد کرد.

طبق تبصره ۳ ماده ۷ قانون کار چنانچه مدت زمان کار مورد نظر بیش از یک ماه پیش بینی شود می بایست قرارداد مورد نظر مکتوب گردد و قرارداد شفاهی پذیرفته نخواهد بود.

ثبت قرارداد پیمانکاری نکات حقوقی مخصوص به خود را داراست به طوری که رعایت نکردن هر یک از این نکات موجب بروز مشکلات قانونی جدی برای هر سازمان خواهد شد.

نرم افزار ثبت قرارداد درگاه

یک نرم افزار جامع و کامل در زمینه ی مدیریت امور قراردادها می باشد که با آن می توان به شیوه ای راحت و قابل فهم تمامی فرایندهای مربوط به امور پیمان و معاملات راکنترل و رسیدگی کرد.

شرکت اندیشه پرداز با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی تولید نرم افزار امور قراردادها و برگزاری مناقصات، تمامی نیاز های مربوط به این حوزه را پیش بینی نموده و هر نوع نگرانی کاربر در مورد پیچیدگی روند ثبت قرارداد را به حداقل رسانده است. جزئیات بیشتر 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت