سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

شرح موفقیت پروژه نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه در شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

نرم افزار مدیریت قراردادها در شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

شرح موفقیت پروژه نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه در شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

اجرای پروژه نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه در شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی از اردیبهشت ماه سال ۹۷ به صورت متمرکز آغاز شد.

اکنون پس از گذشت تنها یک سال از استقرار سیستم راهکار یکپارچه درگاه تمامی معاملات داخلی و خارجی در این شرکت، توسط این سیستم کنترل و مدیریت می شود.

شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در یک نگاه :

شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی به منظور اجرای طرح های توسعه ای صنعت پتروشیمی و بهره گیری از تجربیات حاصل از اجرای مراحل مختلف طرح ها، در بهمن ماه ١٣٧٣ به عنوان یک شرکت دولتی تأسیس و در بخش های مختلف تخصصی از جمله مهندسی، تدارکات، ساختمان و نصب، راه اندازی و مدیریت پروژه درحوزه های صنعتی و زیر بنایی ارائه خدمات می نماید.

باتوجه به تحقق خصوصی سازی در صنعت پتروشیمی در سال١٣٩٢، شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی در قالب یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ) به بخش خصوصی واگذار و به عنوان یک شرکت خصوصی، اقدام به بازنگری در راهبرد، چشم انداز و مأموریت خویش نموده و با افزایش توان و مهارت خود موفق گردیده حضور مؤثر خود را در اجرای طرح های توسعه ای صنعت پتروشیمی کشور بیش از پیش گسترش دهد.

شرح مختصری از پیاده سازی نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه در سازمان مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی:

در سال ۱۳۹۷ پس از آشنایی شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی با امکانات تخصصی راهکار یکپارچه درگاه و با توجه به دغدغه و چالش های متعدد در حوزه ی  معاملات، روند دشوار ایجاد قرارداد و هم چنین ضرورت توجه دقیق به قوانین و مقررات خاص هر شرکت برای معامله، مدیران این سازمان مجاب به پیدا کردن راهکار مناسبی برای مدیریت هر چه آسان تر فرایند امور پیمان و قرارداد ها شدند.

در همین راستا کارشناسان این شرکت اقدام به بررسی نرم افزار های متعدد ارائه شده در این حوزه نمودند  و سر انجام نرم افزار مدیریت قراردادها و معاملات درگاه را به عنوان بهترین گزینه برای سازمان خود انتخاب نموده اند.

صرفه جویی در هزینه و زمان، کاهش اشتباهات ناشی از تنظیم دستی قرارداد، افزایش امنیت و بالا رفتن قدرت تجزیه و تحلیل اطلاعات، امکان فیلد سازی و فرایندسازی اختصاصی، گزارش گیری، سهولت در بایگانی و جستجو، ثبت و نگهداری پیش نویس ها، تجدید نظر و اصلاح، تنها برخی از مزایای  نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه است.

عنوان پروژه: استقرار نرم افزار مدیریت قراردادها در شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی

برخی  از مزیت ها و دستاورد های نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه که موجب انتخاب این سیستم توسط مدیران این مجموعه شد:

  • دو زبانه بودن سیستم
  • فراهم کردن هر چه آسان تر ارتباط با پیمانکاران خارجی از طریق کارتابل سامانه درگاه
  • امکان برگزاری فرایند های معاملاتی و فروش اسناد
  • پورتال مدیریت و ثبت نام تامین کنندگان

تقدیر شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی از اندیشه پرداز

تقدیر نامه پیدمکو از نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه
امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت