سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

شرح موفقیت پیاده سازی نرم افزار مدیریت معاملات درگاه در پتروشیمی تندگویان

پتروشیمی تندگویان

شرح موفقیت پیاده سازی نرم افزار مدیریت معاملات درگاه در پتروشیمی تندگویان

پروژه استقرار و پیاده سازی سامانه مدیریت معاملات درگاه در پتروشیمی تندگویان در مرداد ماه سال ۱۴۰۰ آغاز شد. هم اکنون بعد از گذشت بیش از شش ماه از نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت معاملات درگاه تمامی قرارداد ها و معاملات این شرکت از طریق سامانه مدیریت معاملات درگاه شرکت اندیشه پرداز مدیریت می شود.

پتروشیمی تندگویان در یک نگاه

شرکت پتروشیمی تندگویان بزرگترین تولید کننده محصولات استراتژیک پلی اتیلن ترفتالات (PET) و اسید ترفتالیک خالص (PTA) در کشور است. این شرکت از سه بخش تولیدی پلیمری، شیمیایی و نساجی تشکیل شده است.
بخش شیمیایی پتروشیمی تندگویان سالیانه مجموعا ۷۰۰ هزار تن PTA1 و PTA2 تولید می کند. محصولات بخش شیمیایی این شرکت به عنوان روان کننده در تولید چسب های صنعتی و تولید پلی اتیلن ترفتالات استفاده کرد.
پخش پلیمری از کارخانه های PET1 و PET2 تشکیل می شود.کارخانه PET1 دارای 4 واحد و کارخانه PET2 دارای 3 واحد است. این کارخانه ها روی هم رفته سالیانه بیش از 336 هزار تن گرید بطری و 551 هزارتن گرید الیاف تولید می کند.
محصولات کارخانجات پلیمری پتروشیمی تندگویان در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از میان آنها می توان به تولید الیاف در صنعت نساجی، تهیه رزین مهندسی در خودروسازی، تولید ظروف بسته بندی در صنعت بسته بندی، تولید نخ جراحی در صنعت پزشکی و …. اشاره کرد.

نساجی
بخش نساجی پتروشیمی تندگویان دارای دو واحد الیاف پلی استر STAPLE و نخ پلی استر POY است و ظرفیت تولید هر بخش 66 هزار تن در سال است. از STAPLE در تولید کالای خواب، فرش ماشینی، موکت و پتو و از POY در تولید البسه ورزشی، پارچه کشباف، پارچه رومبلی و پرده ای را نام برد.

شرح مختصری از پیاده سازی سامانه مدیریت معاملات درگاه در پتروشیمی تندگویان

خلاء وجود نرم افزاری برای مدیریت قراردادها و مناقصات در پتروشیمی تندگویان بشدت احساس می شد.کاغذ بازی زیاد، عدم هماهنگی بین دپارتمان های مختلف، عدم امکان تشکیل وندور لیست و ارتباط حرفه ای با تامین کنندگان از نیازهایی بود که پتروشیمی تندگویان را بر آن داشت تا به دنبال راهکاری برای مدیریت معاملات و قراردادها باشند. مدیران این سازمان پس از بررسی گزینه های موجود، نرم افزار مدیریت معاملات درگاه را به عنوان جامع ترین و بهترین گزینه انتخاب کردند.
وجود ویژگی هایی از قبیل دو زبانه بودن، پرتال تامین کنندگان، امکان گزارش گیری، امکان پیشنهاد قیمت درصدی، امکان فیلدسازی، ساختار چند هولدینگی و … از ویژگی هایی بودند که نرم افزار مدیریت معاملات درگاه را به گزینه ای مناسب برای مدیریت معاملات تبدیل می کردند.

عنوان پروژه: استقرار سامانه درگاه در پتروشیمی تندگویان

برخی از ویژگی های متمایز سامانه درگاه در حوزه مدیریت معاملات

  • دو زبانه بودن
  • ساختار چند هولدینگی
  • امکان گزارش گیری
  • امکان ثبت تمامی اسناد و مکاتبات و جستجوی آنها
  • پرتال تامین کنندگان
  • امکان ارتباط حرفه ای و آسان با تامین کنندگان
  • امکان تشکیل وندور لیست و بلک لیست
امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت