سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

برگزاری جلسات آموزشی نرم افزار قراردادها در شرکت فکور مغناطیس اسپادانا

برگزاری جلسات آموزشی نرم افزار قراردادها در شرکت فکور مغناطیس اسپادانا

جلسات آموزشی معرفی و آشنایی نرم افزار مدیریت امور قراردادها، در شرکت فکور مغناطیس اسپادانا به صورت کارگاه عملی و آموزش کلی سامانه برای کارمندان این شرکت برگزار شد. این جلسات که روی هم رفته بیش از ۱۵ ساعت طول کشید، در این جلسات کارمندان فکور مغناطیس اسپادانا با بخش های مختلف سامانه آشنا شدند و سوالات خود را در این مورد مطرح کردند. جلسات آموزشی اندیشه پرداز بخشی از خدمات پس از فروش هستند که نمونه ای از فرایندهای سازمان را با ترسیم مسیر درست، تحلیل و طراحی می کنند و با مشارکت تیم فنی شرکت مورد نظر آن را پیاده سازی می کنند. این جلسات به آموزش کلی سامانه و راهبری سیستم اختصاص داده شد. آموزش تیم خدمات پس از فروش اندیشه پرداز شامل جلسات راهبری، جلسات آموزش کلی سیستم برگزار شد.

نگاهی به شرکت فکور مغناطیس اسپادانا

فکورمغناطیس اسپادانا FMS به عنوان یک شرکت دانش بنیان صنعتی از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه ی طراحی، تولید و تامین تجهیزات فرآوری معدنی، دانه بندی، سیستم های ارتعاشی و انتقال مواد با تاسیس کارخانه در اصفهان آغاز کرد.
تجهیزات تولیدی این شرکت تاکنون نیازهای مهم و اساسی کارخانه های فرآوری موادمعدنی( آهن، مس، سرب، روی، و…)، گندله سازی، فولاد و صنایع مرتبط با آن را تامین کرده است. این شرکت در آغازین سال های فعالیت خویش توانسته است تنوع فراوانی از محصولات را (بیش از 80 محصول) در کارنامه عملکرد خویش ثبت کند. هم اکنون با بلوغ شرکت در عرصه های فنی، مدیریتی و عملیاتی تمرکز اصلی تولید به سمت تجهیزات فرآوری تغییر یافته است.

امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت