سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

نسخه ۳ “راهکار یکپارچه درگاه” منتشر شد.

نسخه 3 راهکار یکپارچه درگاه منتشر شد

نسخه ۳ “راهکار یکپارچه درگاه” منتشر شد.

اندیشه پرداز هر ساله با تحلیل دقیق از نیاز های مشتریان و به کارگیری کارشناسان متخصص در حوزه ی معاملات و قراردادها به منظور بهبود عملکرد در پاسخگویی و نیازهای مشتریان، نسخه های جدیدی از نرم افزار “راهکار یکپارچه درگاه” در دوره های زمانی متفاوت به بازار ارائه می نماید.

هم اکنون نسخه ۳، آخرین نسخه از نرم افزار درگاه است که تغییرات عمده ای در فرایندهای کنترل و رسیدگی به امور معاملاتی (مدیریت مناقصات، قراردادها، تامین کنندگان) و همچنین دعاوی حقوقی ایجاد نموده است.

مهم ترین قابلیت های نسخه ۳ راهکار یکپارچه درگاه

امکان تنظیم تعداد سطر، ستون و فیلد در فهرست ها

با استفاده از این قابلیت کاربر می تواند تعداد ردیف ها، ستون ها و فیلدها را بر اساس نیاز خود در هر فهرست شخصی سازی نماید و بر همان اساس به صورت اکسل خروجی بگیرد.

  • تنظیم تعداد سطر و بازه زمانی نمایش در فهرست ها
  • تنظیم ترتیب نمایش ستون ها
  • تنظیم ترتیب نمایش فیلدها

امکان تبدیل گفتار به نوشتار

به منظور ایجاد سرعت و راحتی استفاده از نرم افزار امکان تبدیل صدای کاربران به متن در این نسخه راهکار یکپارچه درگاه در نظر گرفته شده است.

بدین ترتیب کاربر می تواند به راحتی موضوع مورد نظر خود را جستجو نماید همچنین انجام موارد دیگری در سیستم همچون ارجاع فرایند، تایپ صورتجلسه مصوبات کمیسیون و …به سهولت هر چه تمام تر امکان پذیر است.

امکان تغییر رنگ محیط کاربری

امکان کار با رابط کاربری تیره (تم مشکی) یکی از مواردی است که کاربران زیادی به استفاده از آن علاقه مندند بر همین اساس اندیشه پرداز با ارائه چندین رنگ رابط کابری پرکاربرد و زیبا علاوه بر رابط کاربری پیش فرض کاربر را قادر خواهد ساخت تا بر اساس سلیقه ی خود پس زمینه و یا حتی متن های موجود در رابط کاربری نرم افزار را تغییر دهند.

استعلام خودکار اطلاعات شرکت ها

در این نسخه از نرم افزار یکپارچه درگاه امکان استعلام خودکار اعتبار گواهی نامه، ارزش افزوده، روزنامه شرکت ها و همچنین استعلام خودکار رتبه شرکت فراهم می باشد و دیگر نیازی به جستجوی دستی کاربر در سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور، سامانه اطلاعات عوامل نظام فنی و اجرایی نخواهد بود و امکان بروز خطا در استعلام اطلاعات به صفر خواهد رسید.

نسخه وب اپلیکیشن درگاه پلاس (بدون نیاز به نصب و بروزرسانی)

به دنبال محدودیت‌های جدید برای اپلیکیشن‌های ایرانی بر روی سیستم عامل iOS، اندیشه پرداز، نسخه وب اپلیکیشن نرم افزار مدیریت معاملات خود را با کمک فناوری جدید PWA طراحی و تحت عنوان «درگاه پلاس» به بازار ارائه کرد.

  • رسیدگی به فرایندهای معاملاتی و امورپرکاربرد روزانه از طریق تلفن همراه
  • دریافت نوتیفیکیشن‌های رخدادهای نرم افزار و اعلام به کاربر
  • عدم وابستگی به مارکت‌های خارجی (App Store,Google Play)
  • عدم نیاز به دانلود فایل‌های اپلیکیشن جهت نصب و یا بروزرسانی
  • قابل استفاده در همه سیستم عامل‌ها و پلتفرم‌ها
  • برخورداری از امنیت (HTTPS) بالا

ارتباط مستقیم با پیمانکار از طریق پیام رسان

نیاز به مراجعات حضوری پیمانکار و ارسال حجم زیاد اوراق کاغذی به کارفرما از مواردی است که روند کاری طرفین معامله را سخت تر و پیچیده تر می کند.

لذا در این نسخه از نرم افزار راهکار یکپارچه درگاه این امکان فراهم شده است تا کارفرما بتواند به طور مستقیم و از طریق پیام رسان با پیمانکار در ارتباط باشد. بدین ترتیب امکان تعلمل دو سویه بین کارفرما و پیمانکاران به بهترین نحو ممکن میسر گردد.

امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت