سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

شرح موفقیت استقرار پروژه نرم افزار سامانه درگاه برای شركت معدنی و صنعتی گل گهر

شرح موفقیت شرکت گل گهر

شرح موفقیت استقرار پروژه نرم افزار سامانه درگاه برای شركت معدنی و صنعتی گل گهر

پیاده سازی نرم افزار مدیریت معاملات و قراردادهای درگاه فروردین ماه سال ۱۳۹۹ در شرکت صنعتی و معدنی گل گهر آغاز شد. هم اکنون پس از گذشت بیش از دو سال از نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه در شرکت گل گهر، تمامی مناقصات، مزایدات و قراردادهای این شرکت با استفاده از این نرم افزار مدیریت و اجرا می شود.

شركت معدنی و صنعتی گل گهر در یک نگاه:

یکی از معادن غنی سنگ آهن در کشور در منطقه معدنی گل گهر قرار دارد که این منطقه را به یکی از قطب های فعال معدنی، صنعتی در خاورمیانه تبدیل کرده است. این ذخیره معدنی بزرگ و قابل رقابت در سطح ایران و جهان در استان کرمان، ۵۰ کیلومتری جنوب غربی سیرجان واقع شده است. عملیات اکتشاف و استخراج سنگ آهن گل گهر در سال ۱۳۴۸ توسط شرکت ایران باریت آغاز شد و در سال ۱۳۵۳ به شرکت فولاد ایران واگذار گردید.

بهره برداری از شش معدن بزرگ این منطقه در طول سالهای جنگ تحمیلی با وقفه روبرو شد، مجدد از سال ۱۳۷۰ با امضای مواقفتنامه بین بانک سپه و شرکت ملی فولاد ایران از سر گرفته شد و براساس آن کلیه دارایی های و دیون طرح گل گهر (به مبلغ ۱۱۷۲۰۰ ميليون ريال) به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر انتقال یافت. در سال ۱۳۷۳ بهره برداری از خطوط ۱ و ۲ تولید کنسانتره با ظرفیت اسمی ۲/۵ میلیون تن به دست ریاست جمهور وقت، آیت آلله هاشمی رفسنجانی افتتاح شد. بهره برداری از خط ۳ فراوری سنگ آهن در سال ۱۳۸۳ با حضور رییس جمهور محترم وقت سید محمد خاتمی آغاز شد. خط ۴ تولید کنسانتره با ظرفیت ۲ میلیون تن کنسانتره در سال ۱۳۹۰ با حضور محمود احمدی نژاد ریاست جمهور به بهره برداری رسید.

به منظور تکمیل زنجیره ارزش، بالا بودن گوگرد سنگ آهن که فروش کنسانتره تولیدی را با مشکل مواجه می نمود و افزایش پرشتاب تولید فولاد در کشور، شرکت صنعتی و معدنی گل گهر نیاز واحد ها را به گندله سنگ آهن و استفاده فراگیر از آن در کوره های بلند ایران و سایر نقاط جهان احساس کرد و آغاز به تولید یک واحد گندله سازی در مجاورت معدن گل گهر نمود. ظرفیت این واحد گندله سازی حدود ۵ میلیون تن در سال است. کارخانه شماره ۲ گندله سازی نیز در سال ۱۳۹۱ با ظرفیت ۵ میلیون تن دیگر شروع بکار کرد.

شرح مختصری از پیاده سازی نرم افزار مدیریت معاملات درگاه در شركت معدنی و صنعتی گل گهر

برگزاری مناقصات و مزایدات متعدد، بستن قراردادهایی با مبالغ هنگفت، انجام پروژه های حساس در صنعت بهره برداری و فرآوری مواد خام باعث شد که مدیران شرکت صنعتی و معدنی گل گهر به فکر راهکاری برای مدیریت معاملات و نظارت بر اجرای قراردادها بیافتند. آنها پس از بررسی راهکار مدیریتی موجود، نرم افزار اندیشه پرداز را به عنوان جامع ترین راه حل نرم افزاری پوشش دهنده صفر تا صد مراحل و جزییات برگزاری و اجرای قراردادها و معاملات انتخاب کردند.

قابلیت های متمایزی از قبیل پرتال تامین کنندگان با کاربری آسان و کامل، دو زبانه بودن سیستم و امکان معامله با شرکای خارجی، امکان گزارش گیری پیشرفته از اسناد و اطلاعات مهم همراه با نمودار و چارت، امکان ثبت و کنترل صورت وضعیت و تعیین بودجه بندی، ثبت کمیسیون ها، استعلام آنلاین قیمت و ….. از ویژگی های بودند که نرم افزار اندیشه پرداز را به بهترین گزینه تبدیل کردند.

برخی از مزیتهای رقابتی نرم افزار مدیریت معاملاد درگاه:

  • امکان تشکیل وندور لیست و ارزیابی آنلاین تامین کنندگان
  • دو زبانه بودن سیستم و امکان پیشنهاد قیمت براساس مبلغ ارزی
  • امکان استعلام آنلاین قیمت
  • ساختار چندهولدینگی و امکان به اشتراک گذاری منابع و لیست ها بین شرکت های هولدینگ
امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت