سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

دوره آموزشی نرم افزار قراردادها در شرکت پارس خودرو

برگزاری دروه آموزشی سامانه درگاه توسط مهندس بابک دارکوش

دوره آموزشی نرم افزار قراردادها در شرکت پارس خودرو

شرکت پارس خودرو به منظور بکارگیری راهکاری جامع برای یکپارچه سازی مدیریت قراردادها، استقرار و پیاده سازی سامانه یکپارچه مدیریت معاملات و قراردادهای درگاه را آغاز کرد. زین پس تمامی امور قراردادها و معاملات شرکت پارس خودرو از طریق سامانه درگاه خودکار شده و مدیریت فرایندهای معاملاتی از قبیل مناقصه، مزایده، استعلام، ترک تشریفات و …. از طریق این نرم افزار به کاربران ارائه می شود.

جلسات آموزشی معرفی و آشنایی سامانه درگاه، در شرکت پارس خودرو به صورت کارگاه عملی و آموزش کلی سامانه برای کارمندان این شرکت برگزار شد. این جلسات که روی هم رفته بیش از ۱۵ ساعت طول کشید، در این جلسات کارمندان شرکت توسعه ساختمان با بخش های مختلف نرم افزار خرید و تدارکات و نرم افزار قراردادها آشنا شدند و سوالات خود را در این مورد مطرح کردند. جلسات آموزشی اندیشه پرداز بخشی از خدمات پس از فروش هستند که نمونه ای از فرایندهای سازمان را با ترسیم مسیر درست، تحلیل و طراحی می کنند و با مشارکت تیم فنی شرکت مورد نظر آن را پیاده سازی می کنند. این جلسات به آموزش کلی سامانه و راهبری سیستم اختصاص داده شد. آموزش تیم خدمات پس از فروش اندیشه پرداز شامل جلسات راهبری، جلسات آموزش کلی سیستم برگزار شد.

نگاهی به شرکت پارس خودرو

شرکت پارس خودرو در سال ۱۳۳۵ هجری شمسی با نام شركت بازرگانی جیپ ایران درحومه تهران قديم ( كيلومتر ۹ جاده مخصوص كرج ) تاسیس گرديد. جعفر اخوان بازرگان مبتکری که واردات اتومبیل به ایران و سپس مونتاژ و تولید آن را بنیان نهاد نمی توانست تصوری از آینده این اقدام خود و تاثیر آن داشته باشد. در آن دوران صنعت خودروسازی نه تنها در ایران بلکه در هیچ یک از کشور های خاورمیانه بوجود نیامده بود.

پس از تاسیس، اولین اقدام شرکت، واردات جیپ ویلیز از آمریکا بود و بعد از آن نیز نخستین خطوط تولید این محصول نصب و راه اندازی شد و اولین خودروی ایرانی درسال ۱۳۳۸ بنام جیپ شهباز توسط این شرکت به بازار عرضه شد، به دنبال آن وانت سیمرغ به عنوان یک خودرو پرقدرت دومین محصولی بود که در همان سال تولید شد. انتخاب این محصولات برای بازار آن دوران ایران انتخابی هوشمندانه بود، چراکه با توجه به وضع راه های کشور، یک خودروی دو دیفرانسیل شاسی بلند، بهترین خودروی ممکن برای رفت و آمد در ایران بود. در سال ۱۳۴۶ تنوع محصولات تولیدی شرکت با تولید خودرو های رامبلر با نام های آریا، شاهین، مدل های کالسکه ای و کروکی جیپ شهباز و وانت آهو افزایش یافت.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت