سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

برگزاری جلسات آموزشی نرم افزار قراردادها و خرید و تدارکات در شرکت گاز استان خوزستان

برگزاری جلسات آموزشی نرم افزار قراردادها و خرید و تدارکات در شرکت گاز خوزستان

برگزاری جلسات آموزشی نرم افزار قراردادها و خرید و تدارکات در شرکت گاز استان خوزستان

جلسات آموزشی معرفی و آشنایی نرم افزار قراردادها و خرید و تدارکات، در شرکت گاز استان خوزستان به صورت کارگاه عملی و آموزش کلی سامانه برای مدیران و کارمندان این شرکت برگزار شد. این جلسات که روی هم رفته بیش از ۲۰ ساعت طول به طول انجامید، کارمندان شرکت گاز استان خوزستان با بخش های مختلف سامانه درگاه آشنا شدند و سوالات خود را در این مورد مطرح کردند. جلسات آموزشی اندیشه پرداز بخشی از خدمات پس از فروش هستند که نمونه ای از فرایندهای سازمان را با ترسیم مسیر درست، تحلیل و طراحی می کنند و با مشارکت تیم فنی شرکت مورد نظر آن را پیاده سازی می کنند. این جلسات به آموزش کلی سامانه و راهبری سیستم اختصاص داده شد. آموزش تیم خدمات پس از فروش اندیشه پرداز شامل جلسات راهبری و جلسات آموزش کلی سیستم می باشد.

نگاهی به شرکت گاز استان خوزستان

شركت گاز خوزستان ريشه در اولين تلاشها جهت استفاده از گاز طبيعي در ايران دارد. براي بكارگيري منابع گاز جنوب از اواخر سال ۱۳۴۴ طراحي خطوط جمع آوري گاز و تصفيه آنها در پالايشگاه بيدبلند و همچنين احداث خط انتقال گاز ۴۲ اينچ از پالايشگاه بيدبلند تا مرز ايران و شوروي سابق در آستارا آغاز گرديد. عمليات لوله گذاري مرحله اول به طول ۱۱۲۰ كيلومتر در تاريخ ۶ آبان ماه ۱۳۴۹ خاتمه يافت كه از همين تاريخ صدور گاز به شوروي سابق نيز آغاز گرديد. همچنين در سال ۱۳۴۸ جهت توزيع گاز طبيعي در اهواز، پخش و فروش گاز اهواز با ۳۵ نفر فعاليت خود را آغاز نمود كه قبل از انقلاب علاوه بر واحدهاي صنعتي تجاري به حدود ۲۰۰۰ مشترك خانگي نيز خدمات ارائه مي داد. در سال ۱۳۵۱ با ايجاد سازمان و تشكيلات منسجم، اقدام به توسعه گازرساني به شهرهاي استان نمود و در سال ۱۳۵۹ به نام گاز منطقه يك خوزستان تغيير نام داد. درسال ۱۳۷۷ شركت گاز استان خوزستان تاسيس و شركت پالايش گاز بيدبلند و منطقه يك عمليات انتقال نيز در سال ۱۳۷۹ تفكيك و ايجاد گرديدند.

شركت با تكيه بر منابع انساني متعهد و توانمند، در جهت تأمين رفاه شهروندان خوزستاني و كمك به ايجاد بستر مناسب توسعه استان، خدمات گازرساني خود را در سالهاي اخير به صورت چشمگيري گسترش داده است. هم اكنون تعداد ۷۷ شهر و ۱۷۶۸ روستاي گازدار در سطح استان موجود مي باشد. همچنين طول خطوط و شبكه‌گذاري 18431 كيلومتر، تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان 655911 و تعداد مصرف‌كنندگان 979563 مورد مي‌باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت