سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

شرح موفقیت استقرار پروژه نرم افزار سامانه درگاه برای شركت معدنی و صنعتی چادرملو

شرکت چادرملو

شرح موفقیت استقرار پروژه نرم افزار سامانه درگاه برای شركت معدنی و صنعتی چادرملو

استقرار سامانه مدیریت معاملات و قرادادهای درگاه در شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در بهمن ماه سال ۱۳۹۹ آغاز شد. هم اکنون بعد از گذشت بیش از یک و نیم سال از پیاده سازی نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه، تمامی معاملات و قراردادهای این شرکت از طریق این سامانه مدیریت می شود.

شركت معدنی و صنعتی چادرملو در یک نگاه:

شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه صنعت و معدن در سال ۱۳۷۱ در شهرستان یزد به ثبت رسید. در سال ۱۳۷۷ مرکز شرکت به تهران منتقل شد و در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.
از فعالیت های گسترده این شرکت می توان به اکتشاف و بهره برداری از معادن سنگ آهن، تولید کنسانتره و گندله، تولید سنگ آهن و محصولات فولادی، انجام خدمات مهندسی، مشاوره و آموزش و استفاده از دانش فنی داخلی یا خارجی برای تحقق هر چه بهتر فعالیت های شرکت اشاره کرد.

تا سال ۱۳۸۳ شرکت سیمان تهران با سه خط تولید، ظرفیت تولید چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تن کنسانتره آهن را دارا بود. در سال ۱۳۸۳ مدیریت شرکت به مهندس محمود نوریان واگذار شد. مدیریت جدید با هدف توسعه فعالیت های شرکت اقدام به راه اندازی ۲ خط تولید جدید کنسانتره نمود. پس آن با ۵ خط تولید و فرآوری، ظرفیت اسمی تولید شرکت صنعتی و معدنی چادرملو به ۱۰ و نیم میلیون تن افزایش پیدا کرد.
در سال ۱۳۹۷ شرکت صنعتی و معدنی چادرملو عملیات ساخت کارخانه فولاد سازی را همزمان با تحریم های اقتصادی با عزمی راسخ به پیش برد و توانست در همان سال به هدف تولید ۸۰۰ هزار تن شمش فولاد دست بیابد. اکنون ظرفیت تولید شمش فولاد این کارخانه سالانه ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تن است.

شخصیت حقوقی این شرکت در سال ۱۳۸۲ از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافت. پس از آن اقدامات لازم به منظور پذیرش سهام شرکت در بورس اوراق بهادار تهران انجام شد و سرانجام در آبان ماه سال ۱۳۸۲ در گروه “استخراج کانه های فلزی” در فهرست نرخهای سازمان بورس درج گردید.

شرح مختصری از پیاده سازی نرم افزار مدیریت معاملات درگاه در شركت معدنی و صنعتی چادرملو:

همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در اجرای طرح های صنعتی و معدنی، انعقاد قراردادهای پیمانکاری جهت ارائه خدمات مهندسی و بهره برداری از معادن، انجام کلیه امور بازرگانی و خرید و فروش، صادرات و واردات محصولات، همه این فعالیت ها منجر به ایجاد حجم عظیمی از معاملات و قراردادها در شرکت صنعتی و معدنی چادرملو شده بود. مدیریت این حجم بزرگ از معاملات از طریق فرایندهای دستی دشوار، پرخطا و کند انجام میشد و نیاز به نرم افزاری برای مدیریت معاملات و قراردادها بشدت احساس می شد. مدیران این شرکت برای پاسخ دادن به این نیاز، بعد از جستجو راهکارهای نرم افزاری موجود، سامانه مدیریت معاملات و قراردادهای درگاه را به عنوان بهترین و جامع ترین گزینه انتخاب کردند.

ویژگی های از قبیل پرتال تامین کنندگان و امکان تشکیل وندور لیست و ارتباط حرفه ای با تامین کننده از طریق این پرتال، امکان امتیاز دهی به تامین کنندگان، امکان استعلام قیمت آنلاین خدمات و محصولات مورد نیاز، امکان برگزاری صفر تا صد مناقصات و مزایدات از طریق نرم افزار، گزارش گیری پیشرفته و ثبت و جستجوی اسناد در سیستم، ثبت صورت وضعیت ها و مدیریت کمیسیون ها و …. جز ویژگی هایی بودند که نرم افزار اندیشه پرداز را به بهترین گزینه موجود تبدیل می کرد.

برخی از مزیتهای رقابتی نرم افزار مدیریت معاملاد درگاه:

  • مدیریت تامین کنندگان و امتیاز دهی به آنها از طریق پرتال تامین کنندگان
  • استعلام آنلاین قیمت
  • دو زبانه بودن سیستم و امکان معامله با شرکای خارجی
  • امکان پیشنهاد قیمت براساس مبلغ ارزی
  • ساختار چندهولدینگی

 تقدیر مدیریت شركت معدنی و صنعتی چادرملو از اندیشه پرداز

تقدیر از اندیشه پرداز
امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت