سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

ارزیابی کیفی و فنی پیمانکاران

با استفاده از سامانه مناقصات اندیشه پرداز امکان تعریف انواع ارزیابیهای کیفی و فنی در نظر گرفته شده است.انواع معیارهای ارزیابی به همراه پارامترهای زیرمجموعه و ضرایب و حداکثر امتیاز هر معیار تعریف می شود.ارزیابیهای کیفی بصورت همزمان و غیر همزمان قابل اجرا بوده و امکان برگزاری بصورت آنلاین وجود دارد. امتیاز شرکت کنندگان در ارزیابی توسط سیستم قابل محاسبه بوده و کارفرمایان محترم در طول انجام ارزیابی تسلط کامل بر انجام فرآیند خواهند داشت.امکان ارزیابی پیمانکاران حین اجرای پروژه نیز در سامانه وجود داشته و با توجه به موضوع قرارداد آیتمهای مد نظر کارفرما و درصد وزنی اهمیت هر آیتم مشخص خواهد شد.

سایت فروش الکترونیک اسناد

جهت خرید الکترونیک اسناد مناقصه و مزایده و همچنین دریافت اطلاعات مورد نیاز در مورد فراخوان ها، پـیمانکاران می توانند با مراجعه به سامانه فروش الکترونیک اسناد نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات مربوط به خود اقدام نموده و پس از دریافت تاییدیه با ورود به پنل شـخصی خود از امکاناتی نظیر مشاهده سوابق مناقصات قبلی، پرسش و پاسخ با کارفرما، سوالات متداول، ارسال پیام، شرکت در ارزیابیهای آن لاین که توسط کارفرما برگزار می شود و سایر قابلیتها بهره مند گردند.مشخصات شرکتهایی که اقدام به خرید اسناد می نمایند در لیست خریداران اسناد قرار داده می شود.سایت پیمانکاران با دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده و تعامل دوسویه بین کارفرما و پیمانکاران را به بهترین نحو ممکن میسر می سازد.