سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

استقرار نرم افزار دعاوی حقوقی درگاه در بیمه سامان

استقرار نرم افزار دعاوی حقوقی درگاه در بیمه سامان

استقرار نرم افزار دعاوی حقوقی درگاه در بیمه سامان

شرکت بیمه سامان” به منظور رسیدگی و کنترل دعاوی حقوقی و مستندسازی تمام اوراق قضایی، نرم افزار دعاوی حقوقی درگاه را انتخاب و عملیاتی نموده است.

بیمه سامان در یک نگاه:

شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۳۸۳/۱۱/۲۷ به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسئولیت و اشخاص با سرمایه 200 میلیارد ریالی منقسم به 200 میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعالیت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتکایی از بیمه مرکزی دریافت نمود و به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان فعالیت خود را آغاز کرد.

بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقیقی و حقوقی با سوابق طولانی در صنایع مالی و تولیدی اعضای هیأت مؤسس شرکت بیمه سامان را تشکیل می‌دهند.

بنیانگذاران و مدیران این شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بیمه می‌باشند که با یک چنین متاع ارزشمندی قدم در این راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سایه بیمه سامان تبلور یافته است.

سهولت در ثبت و مدیریت پرونده های حقوقی و کیفری، دسترسی به موقع به اطلاعات و تسریع فرایند گرداوری مستندات در ارتباط با موضوع پرونده و بالا رفتن سرعت ارتباطات کاری بین کارشناسان بخش های مختلف در تبادل اطلاعات و نظرات، بخشی از معیارهای اصلی شرکت بیمه سامان در انتخاب نرم افزار دعاوی حقوقی سامانه درگاه می باشد.

برخی از امکانات نرم افزار حقوقی درگاه

 • ثبت انواع پرونده های حقوقی و قضایی
 • آرشیو الکترونیک انواع پرونده های حقوقی و قضایی
 • به اشتراک گزاری پرونده ها بین کارشناسان حقوقی
 • ثبت تمامی اقدامات صورت گرفته بر روی پرونده ها و در نتیجه امکان نظارت بر روند پیشرفت آن ها
 • دسترسی به موقع به اطلاعات و تسریع فرایند گردآوری مستندات در ارتباط با موضوع پرونده جهت ارائه به دادگاه
 • بالا رفتن سرعت ارتباطات کاری بین کارشناسان بخش های مختلف در تبادل اطلاعات و نظرات
 • تهیه ی انواع گزارشات از پرونده ها، مکاتبات بخش حقوقی و عملکرد کارشناسان هر بخش
 • وجود تقویم کاری هوشمند جهت اطلاع رسانی انواع رویداد
 • ثبت احضاریه، دادخواست، دادنامه، نظریه کارشناسی و …
 • اتصال به سایر سیستمها و اتوماسیون مکاتبات حقوقی
 • تهیه گزارش از اطلاعات پرونده در فرمتهای PDF،Word،Excel و…
 • و …

متقاضیان و مشتریان محترم می توانند برای استفاده از نسخه دموی نرم‌افزار دعاوی حقوقی درگاه، فرم درخواست دمو را تکمیل کرده تا کارشناسان فروش اندیشه پرداز در کوتاهترین زمان (کمتر از دو روز کاری) جهت تنظیم یک جلسه حضوری یا غیرحضوری بمنظور ارائه امکانات نرم‌افزار با آن ها تماس بگیرند.

امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت