سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: [email protected]

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم با عملیاتی سازی نرم افزار مدیریت قراردادها در لیست مشتریان اندیشه پرداز قرار گرفت.

پیاده سازی نرم افزار مدیریت قراردادها در بنیاد مسکن قم

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قم با عملیاتی سازی نرم افزار مدیریت قراردادها در لیست مشتریان اندیشه پرداز قرار گرفت.

پیاده سازی نرم افزار مدیریت قراردادها در”بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم” با هدف اتوماسیون تمامی فرایندهای مربوط به حوزه امور قراردادها و پیمان صورت گرفت.

این اقدام در راستای تسهیل و تسریع برگزاری فرایندهای معاملات و ایجاد بانک جامع اطلاعاتی قراردادها و کنترل و رسیدگی به تمامی بخش های قرارداد (از جمله صورت وضعیت، متمم ها و الحاقیه های قرارداد، اعتبارات و بودجه، تغییر مقادیر مابه التفاوت و تعدیل ها، مبالغ مشروط در قرارداد، تاخیرات و تعلیق ها، تحویل یا فسخ پیمان و …) در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم انجام گرفت.

وجود تقویم کاری هوشمند، ثبت و مدیریت کمیسیون ها، تولید خودکار انواع مکاتبات و مستندات، امکان فروش الکترونیکی اسناد، فیلدساز، فرایندساز و گزارش ساز حرفه ای تنها بخش از ویژگی هایی است که مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم را مجاب به انتخاب نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه نموده است.

این سامانه با استفاده از زیر ساخت وب سرویس، امکان اتصال به انواع سامانه های مرتبط از جمله سیستم های مالی، اتوماسیون مکاتبات، سامانه های کنترل پروژه و سایر سیستم های پر کاربرد نظیر پست الکترونیک، پیامک و فکس را دارا می باشد.

پیشنهاد می کنیم برای مشاهده ی تمامی ویژگی ها و امکانات، بر روی لینک نرم افزار مدیریت قراردادها کلیک نمایید.

قبل از اقدام به خرید نرم افزار مدیریت قراردادها، اجازه دهید در یک جلسه حضوری و یا غیرحضوری به صورت رایگان به شما نشان دهیم نرم افزار مدیریت قراردادهای درگاه چگونه سبب افزایش کارایی و کاهش هزینه‌ها در سازمان شما خواهد شد. درخواست دمو

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت