سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

آماده سازی زیرساخت و نصب نرم‌افزار

مهمترین خدماتی که در این مرحله ارائه می‌شود:

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت

به منظور نصب نرم‎ افزار درگاه لازم است بستر شبکه‌ای مناسب در قلمرو طرح پروژه مورد نظر مشتری مهیا باشد تا اندیشه پرداز بتواند نرم ‎افزار درگاه را برروی این بستر نصب نماید.

نصب نرم افزار

پس از آماده‎ سازی زیرساخت توسط مشتری، نرم افزار درگاه  و کلیه‌ی نرم‌افزارهای جانبی مورد نیاز، توسط کارشناسان اندیشه پرداز بر روی سرور سازمان نصب، آزمایش و تحویل می‌گردد.

تبدیل اطلاعات (Convert)

در صورت نیاز به تبدیل اطلاعات از نرم ‎افزار قبلی به نرم‌افزار جدید، پس از بررسی کارشناسان فنی اندیشه پرداز و شفاف‌سازی آن در قرارداد، اطلاعات قبلی به پایگاه داده جدید منتقل می‌شود.

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت سرور

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت سرور

از عواملی که در بهبود اجرای سیستم درگاه مؤثر است، می‌توان به نوع پردازشگر سرور (CPU)، میزان حافظه و فضای ذخیره‌سازی آن (Hard)، نوع و تعداد کارت‌های شبکه‌، تعداد Clientها، حجم اطلاعات، تعداد سیستم‌ها، توپولوژی شبکه و مشخصات سخت‎افزاری شبکه و هر یک از Client‎ها اشاره کرد.

قبل از آغاز عملیات نصب، طرح پیشنهادی اندیشه پرداز برای همبندی (قرار گرفتن سرور ها کنار هم) و همچنین مشخصات سخت افزاری سرور(های) مورد نیاز در دو وضعیت حداقلی (Minimum) و حالت بهینه (Optimum) جهت بهره‌برداری مناسب از نرم‌افزار درگاه، به نماینده مشتری اعلام می‌شود.

پس از آماده‌سازی زیر ساخت توسط سازمان مشتری براساس تعداد کاربر همزمان خریداری شده (تعداد کاربر قابل تعریف، ملاک پیش نیاز سخت افزاری نمی‌باشد)، نرم‌افزار بر روی سرور سازمان نصب خواهد شد.

توجه: پیش نیاز سخت‌افزاری تهیه شده بر مبنای اطلاعات پایه خام می‌باشد و در صورتیکه اطلاعات و پایگاه داده از نرم‌افزار قبلی  کانورت شود با توجه به نظر کارشناس فنی اندیشه پرداز، پیش‌نیاز سخت‌افزاری تغییر پیدا خواهد کرد.

آماده‌سازی و تهیه سخت‌افزار موردنیاز سرور، کاملاً برعهده سازمان مشتری می‌باشد و اندیشه پرداز با توجه به تجربه‌ی نصب و پیاده‌سازی سیستم در طیف وسیعی از سازمانهای ایرانی با وسعت سازمانی و حجم اطلاعات مختلف در این زمینه می‌تواند مشاوره‌های لازم را به مشتری ارائه نماید.

نصب نرم‌افزار بر روی سرور سازمان مشتری

حضوری در محل سازمان

در این روش بعد از انجام هماهنگی‎ های لازم، کارشناسان اندیشه پرداز در محل سازمان مشتری حضور می‎یابند. کلیه‎ ی هماهنگی‎ های لازم در حوزه درون سازمانی می‎ بایست توسط مدیران پروژه انجام پذیرد.

از راه دور (Remote)

در این روش عملیات نصب بصورت از راه دور (ریموت) انجام می‌شود. این امکان از طریق استقرار IP Valid اینترنتی بر روی سرور یا استفاده از نرم‎افزارهای Remote ممکن می‎گردد. با توجه به حجم کار و حساسیت امر، سازمان مشتری لازم است پهنای باند و زیرساخت مناسبی برای این مهم در نظر گرفته باشد.

توصیه اکید می‎شود به جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، از تغییر و یا نصب مجدد برنامه‎ های موجود خودداری گردد و درصورت لزوم حتما با کارشناسان فنی اندیشه پرداز هماهنگی‎ های لازم انجام پذیرد.

در انتهای این مرحله، فرم صورتجلسه‎ ی نصب توسط کارشناسان اندیشه پرداز تهیه و تاییدیه نصب نرم ‎افزارهای نصب شده روی سرور مربوطه، توسط مدیر پروژه صورت می‎گیرد. این صورتجلسه به منزله صحه‎ گذاری بر نصب سیستم بر روی سخت‌افزار سرور مشتری بوده  و بدیهی است اندیشه پرداز متعهد به آموزش و رفع هرگونه اشکال احتمالی در محدوده کارکرد سیستم خواهد بود.

پس از انجام موفقیت آمیز نصب نرم‌افزار بر روی سرور، دوره پشتیبانی رایگان (گارانتی) نرم‌افزار به مدت حداقل ۶ ماه آغاز می‌شود.

نصب نرم‌افزار بر روی سرور

تبدیل اطلاعات از نرم‌افزارقبلی به نرم‌افزار جدید (Convert)

تبدیل اطلاعات از نرم‌افزارقبلی به نرم‌افزار جدید (Convert)

تبدیل اطلاعات از نرم ‎افزار قبلی سازمان (Convert)، فرآیندی است که به پیاده‎ سازی سریعتر نرم‎ افزار جدید کمک شایانی خواهد کرد. پس از بررسی متخصصان فنی اندیشه پرداز، امکان پذیر بودن، هزینه‌های مربوطه و میزان اطلاعات قابل کانورت در حوزه مکاتبات و نامه‌ها از پایگاه داده نرم افزار قبلی به سیستم درگاه به مدیر پروژه مشتری اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام عملیات Convert، پس از نصب نرم‌افزارها، اطلاعات قبلی کانورت و به پایگاه داده جدید منتقل خواهد شد.

کانورت اطلاعات صرفا در حوزه مکاتبات و نامه‌ها و متناظر با فیلدهای اطلاعاتی موجود در پایگاه داده نرم‌افزار یکپارچه درگاه انجام خواهد شد.