سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

 

فروش ویژه نرم افزار مدیریت قراردادهای راهکار یکپارچه درگاه با ۴۵% تخفیف تا ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۸

فروش ویژه نرم افزار مدیریت قراردادها

فروش ویژه نرم افزار مدیریت قراردادهای راهکار یکپارچه درگاه با ۴۵% تخفیف تا ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی شرکت اندیشه پرداز، تخفیف ویژه ی محصولات این شرکت با عنوان جشنواره ی فروش ویژه ی نرم افزار راهکار یکپارچه درگاه تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۸ آغاز گردید.

بر این اساس مشتریان قادرند با قطعی کردن خرید خود در مدت این جشنواره، نرم افزار راهکار یکپارچه درگاه را با ۴۵% تخفیف تهیه نمایند.

اندیشه پرداز با هدف مشتری مداری و افزایش قدرت خرید نرم افزار، با در نظر گرفتن بسته های پیشنهادی خرید نرم افزار ، مطابق با نیاز کسب و کار ها ویژه ی متقاضیان جدید و هم چنین بسته های توسعه ای برای مشتریان وفادار توانسته است گامی هر چند کوچک در جهت تسهیل مدیریت معاملات و قرارد دادها و در نتیجه رفاه حال مشتریان گرامی بردارد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس ‎ (021) 45382 داخلی ۱ تماس حاصل فرمایید.

اگر می خواهید بهترین انتخاب را در حوزه ی مدیریت معاملات و قراردادها  داشته باشید می توانید قبل از خریدِ نرم افزار با دموی سیستم یکپارچه درگاه به طور آنلاین کار کرده و با قابلیت های سیستم به طور کامل آشنا شوید.

امتیاز دهید
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت