سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

حد نصاب تعداد شرکت کنندگان در مناقصه

حد نصاب تعداد شرکت کنندگان در مناقصه

حد نصاب تعداد شرکت کنندگان در مناقصه

مطابق بند الف ماده ۱۰ آیین نامه و بند ج ماده ۱۲ قانون برگزاری مناقصات، حداقل تعداد مناقصه گران واجد شرایط پس از بررسی و ارزیابی کیفی، جهت انجام عملیات پیمانکاری در صورت استفاده از فهرست بهای منتشر شده توسط سازمان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی، ۵ مناقصه گر و در سایر مناقصات، ۳ مناقصه گر می باشد.

ذکر این نکته ضروری است که در صورتی که مناقصه گزار در اسناد مناقصه  برای حداقل تعداد مناقصه گران شرطی را تعیین کند که مغایر با قانون و آیین نامه های اجرایی آن نباشد رعایت آن الزامی است.

شرایط مناقصه در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان

چنانچه طبق بند ب ماده ۱۰ حد نصاب تعداد شرکت کنندگان در مناقصه به تعداد ذکر شده نرسد فرایند ارزیابی برای بار دیگر تجدید خواهد شد و در ارزیابی دوم با حداقل دو مناقصه گر که دارای بالاترین امتیاز باشند مناقصه برگزار می شود.

در غیر این صورت مطابق جزء ۲ بند ط ماده ۲ قانون، تامین کننده یادشده انحصاری تلقی و معامله طبق بند الف ماده ۲۹ قانون انجام می شود.

نرم افزار مدیریت مناقصات درگاه با پوشش تمامی مراحل از ثبت درخواست اولیه برگزاری مناقصه تا مراحل پس از انعقاد قرارداد امکان مدیریت کلیه امور فرایند برگزاری مناقصات را فراهم می نماید.

پیشنهاد می کنیم برای مشاهده کلیه امکانات “نرم افزار مدیریت معاملات و برگزاری مناقصات درگاه” کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت