سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 66946022 (021)

ایمیل: [email protected]

گسترش روز افزون معاملات سازمان ها و مشاغل در حال رشد و نیاز به برگزاری فرایندهای معاملاتی متعدد و استعلام قیمت از تامین کنندگان، کارفرمایان و پیمانکاران را مجاب به استفاده از یک راهکار کارا جهت کنترل هرچه دقیق تر فرایندهای معاملاتی خود نظیر استعلام، مناقصه، مزایده، خرید و … نموده است.

با پیشرفت تکنولوژی ماهیت عرضه و خرید همواره در حال تغییر است. بر این مبنا شرکت اندیشه پرداز با در نظر گرفتن لزوم استفاده از یک راهکار جامع و سیستماتیک به منظور یکپارچه سازی مبانی ارتباط با فروشندگان و تامین کنندگان و با تحلیل دقیق هر یک از مراحل برگزاری معامله و ثبت قرارداد، در کنار نرم افزارهای مدیریت برگزاری مناقصات و مزایدات، مدیریت قراردادها و مدیریت تامین کنندگان اقدام به ارائه ی راهکار فوق العاده ایمن “استعلام آنلاین قیمت” در سامانه یکپارچه درگاه نموده است.

ویژگی های راهکار استعلام آنلاین قیمت

راهکار استعلام بها آنلاین سامانه درگاه با هدف تسهیل، تسریع و افزایش امنیت فرایندهای استعلام قیمت و بازگشایی پاکات ویژه سازمان های خصوصی ارائه گردیده است. بدین ترتیب خرید کالا به صورت کاملاً سیستمی با کمترین درصد خطا و در بهترین برآورد قیمت و عدم دخالت افراد سودجو صورت خواهد گرفت.

امکان دریافت پیشنهاد قیمت به صورت الکترونیکی

پس از ثبت نام متقاضیان شرکت در معاملات در وب سایت معاملات درگاه (پورتال مختص تامین کنندگان) و ارسال الکترونیکی پاکات مرتبط توسط آن ها، امکان مشاهده قیمت های پیشنهادی شرکت کنندگان در سامانه درگاه وجود خواهد داشت.

محرمانگی اطلاعات تا زمان بازگشایی پاکات به صورت رمز نگاری نامتقارن

با تعیین تاریخ بازگشایی پاکات در سامانه درگاه، پس از ثبت پیشنهاد قیمت توسط تامین کنندگان، تا روز مقرر امکان مشاهده قیمت های پیشنهادی متقاضیان حتی برای مدیران و کارپردازان وجود نخواهد داشت. بدین ترتیب با رسیدن به تاریخ تعیین شده در جلسه بازگشایی پاکات، قیمت های پیشنهادی (پاکات ج) هر شرکت کننده بنابر سطح دسترسی کاربر سامانه قابل مشاهده و بررسی خواهد گردید.

امکان برگزاری جلسات و کمیسیون های بازگشایی پاکات به صورت غیر حضوری و از طریق ویدیو کنفرانس

با استفاده از راهکار استعلام آنلاین سامانه درگاه، دیگر نیازی به حضور اعضای جلسه بازگشایی پاکات در محل نخواهد بود و امکان برگزاری جلسه به صورت غیر حضوری و از طریق ویدیو کنفرانس فراهم می باشد.

امکان حضور پیشنهاد دهندگان در جلسه بازگشایی پاکات از طریق ویدیو کنفرانس

در صورت نیاز به حضور پیشنهاد دهندگان در جلسه بازگشایی پاکات، شرکت کنندگان معامله می توانند بدون حضور در محل و از طریق ویدیو کنفرانس در جلسه حاضر شده و از جزئیات وقایع مطلع گردند.

امکان تعریف روش بازگشایی پاکات

روش بازگشایی پاکات از طریق رمز عبور یکبار مصرف و یا توکن سخت افزاری اعضای کمیسیون قابل تعریف می باشد.

با استفاده از سیستم استعلام آنلاین قیمت، دریافت پیشنهاد قیمت مناقصات، مزایدات، خرید و فرایند بازگشایی پاکات مناقصه به صورت الکترونیکی انجام شده  و در نتیجه احتمال هرگونه سوء استفاده در مقوله ی رقابت در قیمت به صفر خواهد رسید.