سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

 

سامانه تاکسیرانی

با توجه به اهمیت مدیریت و نظارت در حوزه حمل و نقل شهری به ویژه ناوگان تاکسیرانی، امکان کنترل تمامی فرآیندهای قابل اجرا از زمان ثبت درخواست جهت دریافت حق امتیاز تاکسی تا زمان تشکیل پرونده برای خودرو ، مالک و کمکی در این سامانه وجود دارد . سامانه مربوطه تحت وب بوده و در چهار بخش بایگانی و ثبت اطلاعات پایه ، سامانه خدمات الکترونیک ، سامانه تحت موبایل ناظران و سامانه استعلام پلیس راهور طراحی شده است .

ثبت اطلاعات پایه

در این بخش از سامانه تمامی اطلاعاتی که پرونده تاکسی بر اساس آن شکل می گیرد ثبت می شود . با ثبت این اطلاعات امکان ارائه سرویس و خدمات الکترونیک مانند صدور مرخصی ، صدور عوارض ، امکان استفاده از سامانه خدمات الکترونیک و …به راننده فراهم خواهد شد . این بخش از سامانه بعنوان آغاز مکانیزاسیون مدیریت ناوگان تاکسیرانی مطرح می باشد .

صدور مرخصی

در این قسمت از سامانه کاربران قادر خواهند بود با توجه به درخواست راننده نسبت به صدور مرخصی اقدام نمایند. با توجه به سابقه مرخصی های صادره تعداد روزهای باقیمانده با توجه به طلب راننده از سنوات قبل محاسبه می گردد.


صدور عوارض

با توجه به دسته بندی عوارض شامل گروه های عضویت ماهیانه، نقل و انتقال، تبدیل به احسن و سایر عوارض، امکان محاسبه بر اساس نوع عوارض، نوع خودرو و مدل خودرو وجود دارد. همچنین میزان بدهی خودرو در سنوات قبل نیز قابل محاسبه می باشد.

حضور و غیاب

در این قسمت امکان مدیریت و نظارت بر وضعیت تردد خودرو در ایستگاه های سطح شهر در نظر گرفته شده است . با توجه به تجهیز ایستگاه به دستگاه حضور و غیاب اطلاعات به دو روش online و offline طی فواصل زمانی معین بر روی سرور مرکزی ارسال می گردد و مدیر سامانه قادر به تهیه گزارشات مورد نیاز از وضعیت حضور و غیاب خودرو ها خواهد بود.


انجام مکاتبات اداری با استفاده از قالب‏های داینامیک

با استفاده از این ویژگی کاربر قادر خواهد بود انواع فرمتهای مربوط به مکاتبات اداری از جمله: نامه به آزمایشگاه، نامه به بانک، راهنمایی رانندگی، نیروی انتظامی و … را در سیستم طراحی نماید.

نقل و انتقال

در این بخش از سامانه مشخصات خریدار در سامانه ثبت شده و تمامی مکاتبات مورد نیاز با توجه به فرمت تعیین شده توسط سامانه صادر می گردد. امکان صدور عوارض مربوط به نقل و انتقال بر اساس نوع خودرو، مدل و مبلغ کارشناسی شده وجود دارد. در نهایت پس از تهیه قولنامه مشخصات خریدار به عنوان مالک جدید در سامانه ثبت شده و اطلاعات مالک فعلی آرشیو خواهد شد.

برای مشاهده دمو و امکانات سامانه تاکسیرانی کلیک کنید


تاکسی ویژه

در این بخش از سامانه قابلیت ثبت درخواست جهت تاکسی های ویژه (شخصی) وجود دارد. مکاتبات اداری و نتایج مربوطه در سامانه ثبت شده و پس از طی مراحل قانونی مشخصات راننده و خودرو بعنوان تاکسی ویژه در سامانه ثبت می گردد. در صورتیکه نظارت ناوگان تاکسی های ویژه بر عهده شرکت‏های خصوصی باشد مشخصات شرکتها نیز در سامانه ثبت خواهد شد .


ارسال مشخصات پرونده به لیست سیاه

در این بخش از سامانه امکان ارسال مشخصات یک پرونده به لیست سیاه وجود دارد. بر اساس گزارش تخلف خاص توسط راننده اطلاعات پرونده مربوط به شخص خاطی در لیست سیاه قرار خواهد گرفت و تا هنگام رفع محرومیت امکان دریافت خدمات برای وی میسر نمی باشد.


خودروهای تبدیلی

در این بخش از سامانه امکان انجام کلیه فرآیندهای مربوط به تبدیل خودروهای فرسوده قابل انجام می باشد از جمله انجام مکاتبات مربوطه، پیگیری درخواست از اتحادیه و در نهایت جایگزینی اطلاعات خودروی جدید مشخصات خودروی قبلی آرشیو شده و در صورت نیاز قابل دسترس می باشد.

سامانه خدمات الکترونیک تاکسیرانی

این سامانه جهت ارائه خدمات الکترونیک به رانندگان طراحی شده است. راننده با مراجه به این سامانه قادر خواهد بود بخشی از خدمات تاکسیرانی را بدون مراجعه حضوری به مدیریت و از طریق سایت دریافت نماید و بدین ترتیب صرفه جویی در زمان و هزینه صورت گرفته و از مراجعه مکرر به مدیریت تاکسیرانی جلوگیری خواهد شد.


سامانه تحت موبایل ناظران

نرم افزار تحت موبایل ناظران بر روی تلفن های همراه ناظران سطح شهر نصب شده و امکان دسترسی به اطلاعات پرونده تاکسی ها را فراهم می سازد. تعیین میزان بدهی خودرو به همراه ثبت تخلفات بصورت online از امکانات این نرم افزار می باشد. همچنین ناظران قادر خواهند بود نسبت به تهیه تصویر یا فیلم از صحنه خاص اقدام نموده و در همان لحظه اطلاعات مربوطه را بر روی سرور مرکزی ارسال نمایند .

آرشیو الکترونیک اسناد

در این بخش از سامانه امکان ثبت تصاویر اسناد و مدارک مربوط به خودرو و مالک وجود دارد. در صورتی که مدارک پرونده دارای نقص باشد امکان ارسال پیامک جهت اطلاع رسانی و تکمیل مدارک در نظر گرفته شده است.


شرکت های تاکسی

از دیگر ویژگی های سامانه امکان تعریف انواع شرکت های مرتبط با تاکسی می باشد. بعنوان مثال می توان به شرکت های تاکسی ویژه، سرویس مدارس، تاکسی ویژه، پیک موتوری، آژانس و … اشاره کرد.

کارت هوشمند پروانه تردد

پروانه تردد

امکان تعریف لایه بانکی (عابر بانک راننده) و اتصال به شبکه شتاب

تعریف شبکه شتابی جهت دریافت تخفیفات از مراکز تفریحی و تجاری

قرائت اطلاعات خودرو و مالک و سوابق راننده از طریق برنامه تحت موبایل ناظران

دریافت خدمات الکترونیک از طریق کیوسک های اطلاع رسانی و احراز هویت راننده