سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

 

سامانه دعاوی حقوقی

به منظور مدیریت و نظارت بر روند رسیدگی به پرونده های قضایی ارسالی توسط مراجع مربوطه ازجمله دادگاه انقلاب اسلامی و دیوان عدالت اداری، سامانه دعاوی حقوقی تحت وب اندیشه پرداز با هدف جمع آوری اطلاعات مورد نیاز ازحوزه های مختلف سازمانی بصورت کاملا مکانیزه، آرشیو الکترونیک انواع پرونده های قضایی، به اشتراک گزاری پرونده ها بین کارشناسان حقوقی، ثبت تمامی اقدامات صورت گرفته برروی پرونده ها و بهره مندی از بسیاری امکانات و قابلیتهای دیگر می باشد که منجر به افزایش کارایی و تسریع در پاسخگویی و  رسیدگی به اسناد حقوقی می شود.

چرا سامانه نرم افزاری دعاوی حقوقی لازم است

پرونده های حقوقی در هر سازمان، اداره و یا شرکتی دارای اهمیت بسیار بالایی بوده تا حدی که عدم رسیدگی صحیح و بموقع و نداشتن اطلاعات کامل جهت دفاع از حقوق سازمان می تواند لطمات سنگین مالی بر علیه سازمان ایجاد نماید.حجم بالای اسناد و نیاز به دسترسی سریع به اطلاعات جهت استفاده بهینه از زمان تنها با مکانیزه نمودن فرآیندهای حقوقی میسر بوده تا کارشناسان و مدیران این حوزه بدون دغدغه های روزمره و با تمرکز بر وظایف اصلی از جمله تهیه و تنظیم آیین نامه ها و دستورالعمل ها، انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی، رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی و دعاوی اداری و استخدامی، شرکت در جلسات دادرسی در دفاع از حق سازمان به نحو مطلوبتری عمل نمایند.

عدم دسترسی بموقع به اطلاعات وزمان بربودن فرآیند گردآوری مستندات در ارتباط با موضوع پرونده جهت ارائه به دادگاه

زمانبر بودن ارتباطات کاری بین کارشناسان بخشهای مختلف در تبادل اطلاعات و نظرات

عدم داشتن گزارشات جامع و کامل از انواع پرونده ها و مکاتبات بخش حقوقی

عدم وجود تقویم کاری هوشمند جهت اطلاع رسانی انواع رویدادها به کارشناسان و مدیران

مخدوش شدن اوراق قضایی با گذشت زمان و عدم توانایی در برقراری ارتباط مفهومی پرونده ها با یکدیگر

سامانه دعاوی حقوقی و املاک اندیشه پرداز

سامانه تحت وب مدیریت دعاوی حقوقی اندیشه پرداز با برآورده ساختن تمامی نیازهای مدیران و کارشناسان محترم امور حقوقی با استفاده از بهترین امکانات و قابلیتها جهت کنترل و مکانیزاسیون پرونده ها امکان نظارت بر روند پیشرفت پرونده ها و تهیه انواع گزارشات از عملکرد کارشناسان هر بخش را میسر می سازد. این سامانه در کنار اپلیکیشن موبایل حقوق یار زمان حضور هر کارشناس را از چند روز قبل یادآوری کرده و امکان دسترسی به آخرین قوانین و بخشنامه ها را برای ایشان فراهم می آورد.آرشیو الکترونیک اسناد، ثبت و تولید انواع دادخواست,دادنامه،ثبت احضاریه , قرار و سایر سرفصلهای حقوقی در این سامانه امکان پذیر می باشد.

ثبت احضاریه،دادخواست،دادنامه،نظریه کارشناسی و …

تمامی مراحل پیشرفت انواع پرونده های قضایی و مشخصات تمامی اسناد در سامانه اندیشه پرداز قابل ثبت و ردگیری می باشد. کارشناسان دعاوی قادر خواهند بود تا با ورود اطلاعات هربخش انواع گزارشات مورد نیاز خودرا استخراج نمایند. سیستم با استفاده از تقویم کاری آلارم لازم را بر روی گوشی همراه مورد نظر ارسال می نماید. انواع هزینه های پرونده ثبت شده و نهایتا گزارش میزان هزینه های صورت گرفته و نتایج نهایی هر پرونده (له / علیه) بر روی انواع نمودارها و همچنین بصورت لیست گزارشات عادی قابل نمایش می باشد.ثبت لایحه، اظهارنامه، دادخواست، اعتراض و تمامی فرآیندهای حوزه دعاوی حقوقی قابل ثبت و نظارت می باشد.

ثبت انواع پرونده های قضایی

در سامانه دعاوی حقوقی اندیشه پرداز امکان ثبت انواع پرونده های قضایی وجود دارد. پرونده های دیوان عدالت اداری، اداره کار، تامین اجتماعی، شهرداری، پرونده های حقوقی و پرونده های کیفری . با ورود به هر بخش تمامی اصطلاحات و عبارات حقوقی مربوطه توسط سامانه تنظیم شده و کارشناسان قادر خواهند بود با ورود به هر بخش به اطلاعات همان بخش دسترسی داشته باشند.امکان گزارش گیری به تفکیک انواع پرونده ها در سیستم وجود دارد و انواع فرمتهای قضایی متناسب با هر بخش توسط سیستم بصورت خودکار تنطیم شده و قابل ویرایش نیز می باشد.

اتصال به سایر سیستمها و اتوماسیون مکاتبات حقوقی

با توجه به نیاز استعلام اطلاعات مورد نیاز جهت جمع آوری ادله لازم برای ارائه در زمان حضور در مراجع قضایی به منظور کاهش اتلاف وقت و افزایش دقت در نوع اطلاعات دریافتی، سامانه اندیشه پرداز با امکان اتصال به تمامی سیستمهای اداری موجود در سازمان و یا اداره شما می تواند اطلاعات مورد نظر را بصورت تماما مکانیزه فراخوانی و در اختیار کارشناسان حقوقی قراردهد. همچنین تمامی مکاتبات اداری که از طریق سامانه اتوماسیون مکاتبات اداری وارد می شود در سیستم حقوقی اندیشه پرداز قابل دسترسی بوده !و کارشناسان این حوزه نیازی به استفاده از سامانه ای جداگانه جهت رویت و اقدام بر روی مکاتبات اداری خود نخواهند داشت.!!تنها با استقرار یک سیستم، تمامی فرآیندها را مکانیزه خواهید کرد.!!!

برای مشاهده دمو و امکانات سامانه دعاوی حقوقی کلیک کنید

امکانات و ویژگی ها

آرشیو الکترونیک اسناد جهت تشکیل بایگانی پرونده ها با امکان دسته بندی و تفکیک، رمز گذاری، فشرده سازی و مطالعه آسان اسناد و چاپ هر بخش از اوراق پرونده

تنظیم و چاپ انواع فرمتهای مکاتبات قضایی ازجمله دادخواست ، تجدید نظر ، دیوان و ...

نمایش تاریخچه مربوط به روند پیشرفت و رسیدگی به پرونده ها بصورت گرافیکی

امکان به اشتراک گذاری پرونده ها بین کارشناسان به منظور دریافت نظرات سایر کارشناسان

امکان تعریف مشخصات مشاوران حقوقی با تعیین سطوح دسترسی به اطلاعات

تهیه گزارش از اطلاعات پرونده در فرمتهای PDF،Word،Excel و...

قابلیت اتصال به سامانه از طریق دستگاههای جانبی مانند Tablet و یا تلفن همراه

امکان ارجاع پرونده ها بین کارشناسان با قابلیت پیگیری آخرین وضعیت هر پرونده