سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان صدوقی، پلاک 47، ساختمان اندیشه پرداز

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

چرا مدیران امور قرارداد به نرم افزار مدیریت قراردادها نیاز دارند؟

چرا مدیران امور قرارداد به نرم افزار مدیریت قراردادها نیاز دارند؟

عموماً سازمان ها از زمان امضای هر قرارداد برای اطمینان از کنترل دقیق توافقات خود، بر روی مدیر قرارداد و یا تیم مدیریت قراردادهای خود حساب می کنند. بسته به تعداد قراردادها و ارزش هر قرارداد و خطرات ناشی از عدم مدیریت موثر آن ها می توان راه حل های مختلفی را برای کاهش ریسک تنظیم قراردادها انتخاب نمود.

در این مطلب در رابطه با اینکه چرا نرم افزار اختصاصی مدیریت قرارداد باید در بالای لیست باشد صحبت می کنیم.

روند کنترل اسناد و پیمان ها را در سازمان خود بهبود ببخشید

هنگامی که سازمان شما هزاران پروژه در حال انجام در دست دارد داشتن یک سیستم سازمان یافته برای مدیریت اسناد و قراردادهای خود امری کلیدی محسوب خواهد شد. نرم افزار مدیریت قراردادها یک منبع متمرکز اسناد است که در آن می توان کلیه اسناد و قراردادهای شما را بر اساس نیاز شما مستقر و سازماندهی کرد.

این بدین معناست که هر زمان که با یک درخواست فوری برای تهیه جزئیات خاص یک قرارداد رو به رو شدید مثل تاریخ پایان، ارزش قرارداد، مهلت توافق و … دقیقا می دانید که در کجا باید جستجو کرده و با قابلیت جستجوی پیشرفته می توانید هر قرارداد و جزئیات مرتبط به هر یک را در چند ثانیه پیدا کنید.

بهره وری بیشتر:
یکی از بزرگترین چالش هایی که مدیران قرارداد با ان رو به رو هستند تلاش برای انجام به موقع وظایف مرتبط به قرارداد است. این در حالی است که بسیاری از افراد هنوز از excel و یا سایر نرم افزار های غیر اختصاصی برای پیگیری توافق نام ها و بندهای مختلف، مهلت و سایر جزئیات مرتبط به هر قرارداد استفاده می کنند که این روش دستی زمان و پیچیدگی بیشتری را به روند مدیریت قرارداد اضافه خواهد کرد.

نرم افزار مدیریت قرارداد دارای ویژگی های مفیدی است که برای سرعت بخشیدن به روند قرارداد طراحی گردیده است که از این جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر یک مدیر قرارداد پر مشغله هستید و به دنبال روش هایی برای کارایی بیشتر در روند قراردادهای خود می باشید نرم افزاری را در نظر بگبرید که با آن بتوانید در زمان کمتری کارهای تکراری انجام داده و توجه بیشتری را صرف امور پیمانکاری با اولویت و ارزش بالاتر بنمایید.

دیگر نیازی به کمدها و کشوهای متعدد برای نگهداری قرارداد ها نخواهید داشت.

دلیل دیگر سودمند بودن نرم افزار مدیریت قرارداد برای مدیران قرارداد این است که می تواند مکان های نگه داری اطلاعات را از بین ببرد و به شما کمک کند برخی از مسئولیت های پیمانکاری خود را با بخش های مختلف و ذینفعان به اشتراک بگذارید.

تیم های حقوقی و مدیران قراردادها به طور سنتی حافظ کلیه اطلاعات قرارداد در یک سازمان بوده اند، اما فناوری روند کار را بهبود بخشیده است نرم افزار مدیریت قرارداد ارجاع قراردادهای مربوطه را برای دیگران آسان می کند بنابراین دیگر مجبور نخواهید شد هنگامی که همکار شما سوالی در رابطه با یک قرارداد داشته باشد شما نیز درگیر شوید.

با استفاده از نقش های کاربر مبتنی بر مجوز، می توانید سطوح مختلفی از دسترسی را به پوشه های مختلف در سیستم مدیریت قرارداد خود اختصاص دهید. بنابراین کاربران مجاز می توانند وارد سامانه شده و توافق نامه های مربوط به نقش یا بخش خود را مشاهده نمایند.

با استفاده از نقش های کاربر مبتنی بر مجوز، می توانید سطوح مختلفی از دسترسی را به پوشه های مختلف در سیستم مدیریت قرارداد خود اختصاص دهید. بنابراین کاربران مجاز می توانند وارد سامانه شده و توافق نامه های مربوط به نقش یا بخش خود را مشاهده نمایند.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت