سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

سامانه مدیریت معاملات و برگزاری مناقصات

سامانه مدیریت معاملات و برگزاری مناقصاتِ راهکار درگاه با تحلیل دقیقی از فرایندهای معاملاتیِ جزء، متوسط و عمده مطابق با رویکردهای بخش دولتی، نیمه خصوصی، شهرداری و خصوصی، توانسته است گامی بزرگ در زمینه مدیریت برگزاری مناقصات و فرایندهای معاملاتی بردارد.

امکان اتوماسیون یکپارچه کلیه فرایندهای انجام معاملات، قابلیت گنجاندن کلیه صورت جلسات و مکاتبات اداری، قابلیت اتصال به سایر سامانه های مرتبط همچون اتوماسیون مکاتبات اداری، از مزایای سامانه ی مدیریت معاملات و برگزاری مناقصات راهکار درگاه محسوب می شود.

 • ثبت درخواست

  امکان ثبت درخواست اولیه برگزاری مناقصه و یا سایر فراخوان ها و به گردش درآوردن آن

 • تولید مستندات

  قابلیت تولید مستندات لازم برای درج آگهی پس از دریافت تاییدیه های مورد نیاز

 • اجرای مرحله به مرحله تا زمان ثبت قرارداد

  اجرای تمامی مراحل کاری به صورت تماما مکانیزه و مرحله به مرحله تا زمان ثبت قرارداد

 • پوشش تمامی مراحل پس از انعقاد قرارداد

  امکان پوشش دهی تمامی مراحل بعد از انعقاد قرارداد

مدیریت برگزاری مناقصه

در این بخش فرآیند برگزاری مناقصه تعریف می‏شود. اطلاعات مربوط به موضوع مناقصه، سایت ویزیت، زمان بازگشایی پاکات و رتبه مورد نیاز و … در این قسمت مشخص می‏گردد. با توجه به نوع برگزاری فراخوان، تمامی مراحل برگزاری به همراه مستندات مورد نیاز توسط سامانه تولید و اجرا خواهد شد. تشکیل فهرست بلند و کوتاه با امکان ثبت تمامی اطلاعات مورد نیاز و محاسبات مربوطه با امکان کنترل روند برگزاری توسط کارشناسان در نظر گرفته شده است.ثبت تمامی جلسات و کمیسونها به همراه آلارمها لحظه ای جهت یادآوری وقایع و داشتن انواع مستندات و فرمتهای صورتجلسات بصورت پیش فرض و قابل ویرایش در سامانه مناقصات اندیشه پرداز وجود دارد.