سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

سامانه مدیریت برگزاری مناقصات و معاملات

سامانه مدیریت معاملات و برگزاری مناقصاتِ راهکار درگاه با تحلیل دقیقی از فرایندهای معاملاتیِ جزء، متوسط و عمده مطابق با رویکردهای بخش دولتی، نیمه خصوصی، شهرداری و خصوصی، توانسته است گامی بزرگ در زمینه مدیریت برگزاری مناقصات و فرایندهای معاملاتی بردارد.

امکان اتوماسیون یکپارچه کلیه فرایندهای انجام معاملات، قابلیت گنجاندن کلیه صورت جلسات و مکاتبات اداری، قابلیت اتصال به سایر سامانه های مرتبط همچون اتوماسیون مکاتبات اداری، از مزایای سامانه ی مدیریت معاملات و برگزاری مناقصات راهکار درگاه محسوب می شود.

 • ثبت درخواست

  امکان ثبت درخواست اولیه برگزاری مناقصه و یا سایر فراخوان ها و به گردش درآوردن آن

 • تولید مستندات

  قابلیت تولید مستندات لازم برای درج آگهی پس از دریافت تاییدیه های مورد نیاز

 • اجرای مرحله به مرحله تا زمان ثبت قرارداد

  اجرای تمامی مراحل کاری به صورت تماما مکانیزه و مرحله به مرحله تا زمان ثبت قرارداد

 • پوشش تمامی مراحل پس از انعقاد قرارداد

  امکان پوشش دهی تمامی مراحل بعد از انعقاد قرارداد

مدیریت برگزاری مناقصات
سامانه مدیریت برگزاری مناقصات

مدیریت برگزاری مناقصه

در این بخش فرآیند برگزاری مناقصه تعریف می‏شود. اطلاعات مربوط به موضوع مناقصه، سایت ویزیت، زمان بازگشایی پاکات و رتبه مورد نیاز و … در این قسمت مشخص می‏گردد. با توجه به نوع برگزاری فراخوان، تمامی مراحل برگزاری به همراه مستندات مورد نیاز توسط سامانه تولید و اجرا خواهد شد. تشکیل فهرست بلند و کوتاه با امکان ثبت تمامی اطلاعات مورد نیاز و محاسبات مربوطه با امکان کنترل روند برگزاری توسط کارشناسان در نظر گرفته شده است.ثبت تمامی جلسات و کمیسونها به همراه آلارمها لحظه ای جهت یادآوری وقایع و داشتن انواع مستندات و فرمتهای صورتجلسات بصورت پیش فرض و قابل ویرایش در سامانه مناقصات اندیشه پرداز وجود دارد.