سال ها خدمت در زمینه تولید سامانه های تحت وب و اپلیکیشن های موبایل باعث شده است تا تیم اندیشه پرداز یکی از قوی ترین و تخصصی ترین شرکت های حوزه فناوری اطلاعات محسوب شود. اطمینان مشتریان بزرگ در سطح کشور افتخار این مجموعه بوده و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند هر روز در تلاش برای بهبود خدمات و کیفیت محصولات می باشیم.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان دکتر فاطمی، کوچه عبده، پلاک 55، واحد 16

تلفن: 45382 (021)

ایمیل: info@andishehpardaz.ir

عدم رسیدگی صحیح و بموقع و نداشتن اطلاعات کامل جهت دفاع از حقوق سازمان می تواند لطمات سنگین مالی جبران ناپذیری بر علیه سازمان و شرکت شما وارد نماید.حجم بالای اسناد حقوقی و کیفری و همچنین نیاز به دسترسی سریع به اطلاعات قضایی جهت استفاده بهینه از زمان تنها با مکانیزه نمودن فرآیندهای حقوقی میسر است.

نرم افزار دعاوی حقوقی راهکار یکپارچه درگاه با هدف نظارت و رسیدگی بر روند ثبت پرونده های حقوقی، قضایی و کیفریِ ارسالی توسط مراجع مربوطه، ازجمله دادگاه انقلاب اسلامی و دیوان عدالت اداری کشور،  به منظور سهولت مدیریت امور قضایی برای مدیران و کارشناسان این حوزه، ایجاد و ارائه گردیده است.

سهولت در ثبت و مدیریت پرونده های حقوقی و کیفری از جمله پرونده های دیوان عدالت اداری، اداره کار، تامین اجتماعی، شهرداری و ...

آرشیو الکترونیک انواع پرونده های حقوقی و قضایی

به اشتراک گزاری پرونده ها بین کارشناسان حقوقی

ثبت تمامی اقدامات صورت گرفته بر روی پرونده ها و در نتیجه امکان نظارت بر روند پیشرفت آن ها

دسترسی به موقع به اطلاعات و تسریع فرایند گردآوری مستندات در ارتباط با موضوع پرونده جهت ارائه به دادگاه

بالا رفتن سرعت ارتباطات کاری بین کارشناسان بخش های مختلف در تبادل اطلاعات و نظرات

تهیه ی انواع گزارشات از پرونده ها، مکاتبات بخش حقوقی و عملکرد کارشناسان هر بخش

وجود تقویم کاری هوشمند جهت اطلاع رسانی انواع رویداد

نرم افزار دعاوی حقوقی

با اطمینان خرید کنید …

انتخاب بدون ریسک با تضمین ۱۰۰% بازگشت وجه تا ۴۵ روز

ضمانت بازگشت وجه نرم افزار مدیریت قراردادها
فهرست دادخواست ها در نرم افزار امور حقوقی

ثبت احضاریه، دادخواست، دادنامه، نظریه کارشناسی و …

تمامی مراحل پیشرفت انواع پرونده های قضایی و مشخصات تمامی اسناد در نرم افزار امور حقوقی درگاه قابل ثبت و ردگیری می باشد. کارشناسان دعاوی قادر خواهند بود تا با ورود اطلاعات هربخش انواع گزارشات مورد نیاز خودرا استخراج نمایند. سیستم با استفاده از تقویم کاری آلارم لازم را بر روی گوشی همراه مورد نظر ارسال می نماید. انواع هزینه های پرونده ثبت شده و نهایتا گزارش میزان هزینه های صورت گرفته و نتایج نهایی هر پرونده (له / علیه) بر روی انواع نمودارها و همچنین بصورت لیست گزارشات عادی قابل نمایش می باشد.ثبت لایحه، اظهارنامه، دادخواست، اعتراض و تمامی فرآیندهای حوزه دعاوی حقوقی قابل ثبت و نظارت می باشد.

ثبت انواع پرونده های حقوقی و قضایی

در نرم افزار مدیریت پرونده های حقوقی درگاه، امکان ثبت انواع پرونده های  حقوقی و قضایی وجود دارد. (پرونده های دیوان عدالت اداری، اداره کار، تامین اجتماعی، شهرداری، پرونده های حقوقی و پرونده های کیفری) . با ورود به هر بخش تمامی اصطلاحات و عبارات حقوقی مربوطه توسط اتوماسیون حقوقی درگاه، تنظیم شده و کارشناسان قادر خواهند بود با ورود به هر بخش به اطلاعات جامع آن بخش دسترسی داشته باشند.امکان گزارش گیری به تفکیک انواع پرونده ها در سیستم وجود دارد و انواع فرمتهای قضایی متناسب با هر بخش توسط نرم افزار بصورت خودکار تنظیم شده و قابل ویرایش نیز می باشد.

نرم افزار ثبت پرونده های حقوقی
نرم افزار امور حقوقی

اتصال به سایر سیستمها و اتوماسیون مکاتبات حقوقی

با توجه به نیاز استعلام اطلاعات مورد نیاز جهت جمع آوری ادله لازم برای ارائه در زمان حضور در مراجع قضایی به منظور کاهش اتلاف وقت و افزایش دقت در نوع اطلاعات دریافتی، نرم افزار ثبت پرونده های حقوقی درگاه، با امکان اتصال به تمامی سیستمهای اداری موجود در سازمان و یا اداره شما می تواند اطلاعات مورد نظر را بصورت تماما مکانیزه فراخوانی و در اختیار کارشناسان حقوقی قراردهد. همچنین تمامی مکاتبات اداری که از طریق سامانه اتوماسیون مکاتبات اداری وارد می شود در نرم افزار دعاوی حقوقی درگاه، قابل دسترسی بوده و کارشناسان این حوزه نیازی به استفاده از سامانه ای جداگانه جهت رویت و اقدام بر روی مکاتبات اداری خود نخواهند داشت.

قبل از خرید، به طور رایگان با نرم افزار حقوقی درگاه کار کنید.

درخواست دمو رایگان و مشاهده آنلاین کلیه امکانات و محیط نرم افزار امور حقوقی درگاه

سایر امکانات و ویژگی های نرم افزار دعاوی حقوقی

آرشیو الکترونیک اسناد جهت تشکیل بایگانی پرونده ها با امکان دسته بندی و تفکیک، رمز گذاری، فشرده سازی و مطالعه آسان اسناد و چاپ هر بخش از اوراق پرونده

تنظیم و چاپ انواع فرمتهای مکاتبات قضایی ازجمله دادخواست ، تجدید نظر ، دیوان و ...

نمایش تاریخچه مربوط به روند پیشرفت و رسیدگی به پرونده ها بصورت گرافیکی

امکان به اشتراک گذاری پرونده ها بین کارشناسان به منظور دریافت نظرات سایر کارشناسان

امکان تعریف مشخصات مشاوران حقوقی با تعیین سطوح دسترسی به اطلاعات

تهیه گزارش از اطلاعات پرونده در فرمتهای PDF،Word،Excel و...

قابلیت اتصال به سامانه از طریق دستگاههای جانبی مانند Tablet و یا تلفن همراه

امکان ارجاع پرونده ها بین کارشناسان با قابلیت پیگیری آخرین وضعیت هر پرونده

ویژگی های نرم افزار دعاوی حقوقی